Lygintuvas Gotie GGP-3000 kaina
Lygintuvas Gotie GGP-3000 kaina
SALE OUT USED AS DEMO MODEL Lyginimo sistema Gotie GGP-3000 |
Ekspozicinė
|
83.99 €
|
Į parduotuvę baitukas.lt |
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2025-09-27 01:52
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | GOTIE |
| Kategorija | Lygintuvai |
| Prekės kodas | 5906660303770 |
| Gamintojo kodas | ggp-3000 |
| Tipas | lyginimo sistema |
| Galia | 3000w |
| Reguliuojamas pastovus garas | 130g/min. |
| Garų smūgis | 400g/min. |
| Padas | keramika |
| Savaiminis išsivalymas | + |
| Apsauga nuo nutekėjimo | + |
| Vertikalus garinimas | - |
| Automatinis išsijungimas | + |
| Vandens talpa | 1500ml |
| Laido ilgis | -m |
| Jonizuoti garai | + |
| Kita informacija | maksimalus garų slėgis 6 barai; nepertraukiamas garas 130 g/min; garų padidinimas 400 g/min; apsauga nuo lašėjimo; ergonomiškas dizainas; cerilium padas. |
| Kaitinimo laikas | -min. |
| Temperatūros reguliavimas | rankinis |
| Garų slėgis | 6bar |
| Rodyti daugiau | |




















