Lygintuvas SOLAC CPB 6100 kaina
Lygintuvas SOLAC CPB 6100 kaina
Lygintuvas su garo generatoriumi Solac CPB6100, 3000 W |
|
115.60 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
115.60 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
Solac CPB6100Kaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 129.0 € |
|
115.70 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
Lygintuvas su garo generatoriumi Solac CPB6100, 3000 WNemokamas pristatymas nuo 70eur |
|
129.00 €
1-3 d.d.
Pristatymo laikas: 1-3 d.d. |
129.00 €
1-3 d.d.
Pristatymo laikas: 1-3 d.d. |
* !!! Kaina galioja registruotiems internetinės parduotuvės lojalumo programos nariams. Registracija galima pardavėjo internetinėje parduotuvėje.
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-05-18 00:37
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | SOLAC |
| Kategorija | Lygintuvai |
| Prekės kodas | 8433766186824 |
| Tipas | lyginimo sistema |
| Galia | 3000w |
| Padas | neprisvylančios dangos |
| Savaiminis išsivalymas | + |
| Apsauga nuo nuovirų susidarymo | + |
| Automatinis išsijungimas | + |
| Vandens talpa | 1500ml |
| Laido ilgis | 1.65m |
| Jonizuoti garai | - |
| Svoris | 2.6kg |
| Garų slėgis | 7bar |
| Rodyti daugiau | |























