Cecotec IronHero 3000 Station kaina
Cecotec IronHero 3000 Station kaina
Garo generatorius Cecotec IronHero 3000 Station garo generatorius |
|
82.41 €
6 d.d.
Pristatymo laikas: 6 d.d. |
82.41 €
6 d.d.
Pristatymo laikas: 6 d.d. |
Stacja parowa, generator pary Cecotec IronHero 3000 Station |
|
87.54 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
87.54 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
Lyginimo sistema Cecotec IronHero 3000 Station, mėlyna sp./pilka sp.Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 138.9 € |
|
102.90 €*
|
Į parduotuvę senukai.lt |
Lyginimo sistema Cecotec IronHero 3000 Station, mėlyna sp./pilka sp.Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 138.9 € |
|
102.90 €*
|
Į parduotuvę 1a.lt |
* !!! Kaina galioja registruotiems internetinės parduotuvės lojalumo programos nariams. Registracija galima pardavėjo internetinėje parduotuvėje.
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-04-02 17:06
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | CECOTEC |
| Kategorija | Lygintuvai |
| Prekės kodas | 8435484083652 |
| Gamintojo kodas | ironhero 3000 station |
| Tipas | Šilumos presas |
| Galia | 3000w |
| Reguliuojamas pastovus garas | 140g/min. |
| Garų smūgis | 400g/min. |
| Vandens purkštukas | - |
| Savaiminis išsivalymas | + |
| Apsauga nuo nuovirų susidarymo | + |
| Apsauga nuo nutekėjimo | + |
| Vertikalus garinimas | + |
| Automatinis išsijungimas | + |
| Vandens talpa | 800ml |
| Jonizuoti garai | - |
| Garų slėgis | 7bar |
| Rodyti daugiau | |


















