Gartraukis Gorenje WHI6SYW kaina
Gartraukis Gorenje WHI6SYW kaina
Gartraukis Gorenje WHI6SYW, nerūdijančiojo plieno sp.Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 349 € |
|
292.00 €*
|
Į parduotuvę senukai.lt |
Gartraukis Gorenje WHI6SYWTik programėlėje Pigu PLUS nariams! Atgauk iki 4X kartų daugiau PiguEurais! |
|
292.00 €
|
Į parduotuvę pigu.lt |
Garų surinktuvas GORENJE 041110000215Lizingas be palūkanųLizingas be jokių palūkanų! |
|
293.00 €
|
Į parduotuvę topocentras.lt |
GARTRAUKIS GORENJE WHI6SYW 732415 |
|
229.99 €
2-4 d.d.
Pristatymo kaina: 19.99 € Pristatymo laikas: 2-4 d.d. |
229.99 €
2-4 d.d.
Pristatymo kaina: 19.99 € Pristatymo laikas: 2-4 d.d. |
Gorenje WHI6SYW gartraukis6 mėn. lizingas be jokio pabrangimo vos nuo 40.34 eur/mėn |
|
242.03 €
|
Į parduotuvę rde.lt |
Gartraukis Hood GORENJE WHI6SYW |
|
249.99 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
249.99 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
Gartraukis Gorenje WHI6SYW, nerūdijančiojo plieno sp.Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 349 € |
|
292.00 €*
|
Į parduotuvę senukai.lt |
Gartraukis Gorenje WHI6SYW, nerūdijančiojo plieno sp.Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 349 € |
|
292.00 €*
|
Į parduotuvę 1a.lt |
Montuojamas prie sienos gartraukis Gorenje WHI6SYWPristatymas per 1-2 d.d. sandėlio prekėms. Lizingas iki 24 mėn. be jokio pabrangimo |
|
292.00 €
7-12 d.d.
Pristatymo kaina: 6.99 € Pristatymo laikas: 7-12 d.d. |
292.00 €
7-12 d.d.
Pristatymo kaina: 6.99 € Pristatymo laikas: 7-12 d.d. |
Gartraukis Gorenje WHI6SYWTik programėlėje Pigu PLUS nariams! Atgauk iki 4X kartų daugiau PiguEurais! |
|
292.00 €
|
Į parduotuvę pigu.lt |
Garų surinktuvas GORENJE 041110000215Lizingas be palūkanųLizingas be jokių palūkanų! |
|
293.00 €
|
Į parduotuvę topocentras.lt |
Montuojamas prie sienos gartraukis Gorenje WHI6SYWIšsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 599 Eur |
|
293.00 €
7-12 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 7-12 d.d. |
293.00 €
7-12 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 7-12 d.d. |
Okap GORENJE WHI6SYW |
|
308.48 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
308.48 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
WHI6SYW chimney hood |
|
316.22 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
316.22 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
* !!! Kaina galioja registruotiems internetinės parduotuvės lojalumo programos nariams. Registracija galima pardavėjo internetinėje parduotuvėje.
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-05-27 17:17
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | GORENJE |
| Kategorija | Gartraukiai |
| Prekės kodas | 3838782165498 |
| Tipas | sieninis gartraukis |
| Gamintojo kodas | whi6syw |
| Energijos sunaudojimas per metus | -kwh |
| Energijos klasė | b |
| Srauto tėkmės dinaminis efektyvumas | - |
| Dinaminio srauto efektyvumo klasė | - |
| Apšvietimo efektyvumas | -lux/w |
| Apšvietimo efektyvumo klasė | - |
| Riebalų filtravimo efektyvumas (%) | - |
| Riebalų filtravimo efektyvumo klasė | - |
| Minimalus oro srautas | -m3/h |
| Ventiliacijos trauka | 650m³/val. |
| Maksimalus triukšmo lygis | 67db |
| Energijos sąnaudos prietaisui veikiant budėjimo režimu | -w |
| Energijos sąnaudos esant išjungimo režimui | -w |
| Recirkuliacija | + |
| Recirkuliacijos trauka | 488m³/val. |
| Varikliai | 1vnt. |
| Darbo greičiai | 3 |
| Intensyvus greitis | - |
| Korpusas | nerūdijantis plienas |
| Riebalų filtrai | + |
| Riebalų filtrų tipas | aliuminis |
| Apšvietimas | led |
| Aukštis | 45cm |
| Plotis | 59.5cm |
| Gylis | 38cm |
| Valdymas | mechaninis |
| Ventiliavimo angos skersmuo | 150mm |
| Svoris | 16kg |
| Kita informacija | plaunamas filtras |
| Laido ilgis | -m |
| Savybės | led apšvietimas |
| Susijusių prekių skaičius | 1 |
| Rodyti daugiau | |




































