Gartraukis Gorenje TH60E3B kaina
Gartraukis Gorenje TH60E3B kaina
Įmontuojamas gartraukis GORENJE TH60E3BKaina taikoma ERMI KLUBO nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 115 € |
|
80.99 €*
|
Į parduotuvę ermitazas.lt |
Gartraukis Gorenje TH60E3B, juoda sp.Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 105.9 € |
|
82.04 €*
|
Į parduotuvę senukai.lt |
Gorenje TH60E3BKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 95.5 € |
|
89.53 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
Gorenje TH60E3B montuojamasis gartraukis6 mėn. lizingas be jokio pabrangimo vos nuo 13.41 eur/mėn |
|
80.44 €
10-11 d.d.
Pristatymo kaina: 5.99 € Pristatymo laikas: 10-11 d.d. |
80.44 €
10-11 d.d.
Pristatymo kaina: 5.99 € Pristatymo laikas: 10-11 d.d. |
Gartraukis Gorenje TH60E3BPristatymas per 1-2 d.d. sandėlio prekėms. Lizingas iki 24 mėn. be jokio pabrangimo |
|
80.44 €
2-3 d.d.
Pristatymo kaina: 3.99 € Pristatymo laikas: 2-3 d.d. |
80.44 €
2-3 d.d.
Pristatymo kaina: 3.99 € Pristatymo laikas: 2-3 d.d. |
Įmontuojamas gartraukis GORENJE TH60E3BKaina taikoma ERMI KLUBO nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 115 € |
|
80.99 €*
|
Į parduotuvę ermitazas.lt |
Gartraukis Gorenje TH60E3BIšsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 599 Eur |
|
82.04 €
2-3 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 2-3 d.d. |
82.04 €
2-3 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 2-3 d.d. |
Gartraukis Gorenje TH60E3B, juoda sp.Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 105.9 € |
|
82.04 €*
|
Į parduotuvę senukai.lt |
Gartraukis Gorenje TH60E3B, juoda sp.Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 105.9 € |
|
82.04 €*
|
Į parduotuvę 1a.lt |
Gartraukis Gaubtas GORENJE TH60E3B |
|
85.99 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
85.99 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
Gorenje TH60E3BKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 95.5 € |
|
89.53 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
TH60E3B telescopic hob |
|
94.29 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
94.29 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
Gorenje TH60E3B cooker hood Semi built-in (pull out) Black 350 m/h |
|
106.07 €
|
Į parduotuvę smartech.ee |
* !!! Kaina galioja registruotiems internetinės parduotuvės lojalumo programos nariams. Registracija galima pardavėjo internetinėje parduotuvėje.
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-04-05 00:24
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | GORENJE |
| Kategorija | Gartraukiai |
| Prekės kodas | 383878238842 |
| Tipas | sieninis gartraukis |
| Energijos sunaudojimas per metus | 48.4kwh |
| Energijos klasė | c |
| Srauto tėkmės dinaminis efektyvumas | 23.1 |
| Dinaminio srauto efektyvumo klasė | e |
| Apšvietimo efektyvumas | 1lux/w |
| Apšvietimo efektyvumo klasė | a |
| Riebalų filtravimo efektyvumas (%) | 54 |
| Riebalų filtravimo efektyvumo klasė | b |
| Minimalus oro srautas | 180m3/h |
| Ventiliacijos trauka | 350m³/val. |
| Triukšmo lygis normalia eiga | 67db |
| Maksimalus triukšmo lygis | 67db |
| Energijos sąnaudos prietaisui veikiant budėjimo režimu | 0.4w |
| Energijos sąnaudos esant išjungimo režimui | -w |
| Recirkuliacija | + |
| Recirkuliacijos trauka | 180m³/val. |
| Varikliai | 1vnt. |
| Darbo greičiai | 3 |
| Intensyvus greitis | - |
| Korpusas | lakuotas plienas |
| Riebalų filtrai | + |
| Riebalų filtrų tipas | plaunamas |
| Apšvietimas | led |
| Aukštis | 170cm |
| Plotis | 60cm |
| Gylis | 30.6cm |
| Valdymas | mechaninis |
| Ventiliavimo angos skersmuo | 15mm |
| Matmenys | 600 x 170 x 306mm |
| Anglies filtrai komplektacijoje | - |
| Kita informacija | led apšvietimas; plaunamas filtras; anglies filtro kodas: h10883187 |
| Rodyti daugiau | |





























