Gardena 400 Classic kaina
Gardena 400 Classic kaina
Rankinė cilindrinė vejapjovė Gardena Clacssic 400, 4018-20. 9673025-01 |
|
117.00 €
|
Į parduotuvę derekis.lt |
Mechaninė vejapjovė Gardena Classic 400Kaina taikoma ERMI KLUBO nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 209 € |
|
119.00 €*
|
Į parduotuvę ermitazas.lt |
Gardena 04018-20 - Handrasenmäher - Messerbalken - 12 - 42 (4018-20) |
|
159.91 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
159.91 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
Mechaninė vejapjovė Gardena Classic 40070000 įrankių ir priedų! Greitas pristatymas. Patikimumas ir garantija. |
|
165.06 €
16 d.d.
Pristatymo laikas: 16 d.d. |
165.06 €
16 d.d.
Pristatymo laikas: 16 d.d. |
* !!! Kaina galioja registruotiems internetinės parduotuvės lojalumo programos nariams. Registracija galima pardavėjo internetinėje parduotuvėje.
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-05-16 18:41
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | GARDENA |
| Kategorija | Rankinės vejapjovės |
| Prekės kodas | 4078500007580 |
| Vejapjovės, žoliapjovės tipas | mechaninės vejapjovės |
| Eiga | nesavaeigė |
| Galingumas | -w |
| Galia | -ag |
| Darbinis tūris | -cm³ |
| Akumuliatoriaus įtampa | -v |
| Akumuliatoriaus talpa | -ah |
| Pjovimo plotis | 40cm |
| Min. pjovimo aukštis | 12mm |
| Max. pjovimo aukštis | 42mm |
| Pjovimo padėtys | 4 |
| Žolės surinkimo krepšio talpa | -l |
| Žolės surinkimas | - |
| Žolės šoninis išmetimas | - |
| Žolės smulkinimas | + |
| Reguliuojamas aukštis | + |
| Korpusas | plieninis |
| Svoris | 89kg |
| Rekomenduojamas pjovimo plotas (iki) | -m² |
| Funkcijos | galinis išmetimas |
| Rodyti daugiau | |



































Norbertas I.
2022-05-01 13:47:14
Labai patenkintas, bityne nepakeičiama. Nors ir neturiu su kuo palyginti.