Projektorius Epson EB-685W kaina
Projektorius Epson EB-685W kaina
Epson EB-685WKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 1258.0 € |
|
1169.79 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
Projektorius Epson V11H744040Nemokamas pristatymas į paštomatus prekėms nuo 100€ |
|
1699.00 €
|
Į parduotuvę elesen.lt |
Epson EB-685W/3LCD/3500lm/WXGA/HDMI/LAN | V11H744040 | 8715946605210 |
|
925.75 €
|
Į parduotuvę b2cshop.eu |
Epson EB-685W 3LCD WXGA/16:10/1280x800/3500Lm/14000:1/Mastelio keitimas 1,35x / ..Pristatymas per 1-2 d.d. sandėlio prekėms. Lizingas iki 24 mėn. be jokio pabrangimo |
|
957.94 €
7-12 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 7-12 d.d. |
957.94 €
7-12 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 7-12 d.d. |
Epson EB-685W White projektorius6 mėn. lizingas be jokio pabrangimo vos nuo 159.83 eur/mėn |
|
958.95 €
9-10 d.d.
Pristatymo kaina: 5.99 € Pristatymo laikas: 9-10 d.d. |
958.95 €
9-10 d.d.
Pristatymo kaina: 5.99 € Pristatymo laikas: 9-10 d.d. |
Projektorius Epson EB-685W, Baltos spalvos |
|
958.95 €
6 d.d.
Pristatymo laikas: 6 d.d. |
958.95 €
6 d.d.
Pristatymo laikas: 6 d.d. |
Epson EB-685W Ypač trumpo nuotolio projektorius 3500 ANSI lumens 3LCD WXGA (1280.. |
|
985.21 €
|
Į parduotuvę percte.eu |
Epson EB-685W 3LCD WXGA/16:10/1280x800/3500Lm/14000:1/Mastelio keitimas 1,35x / ..Išsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 599 Eur |
|
1005.84 €
7-12 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 7-12 d.d. |
1005.84 €
7-12 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 7-12 d.d. |
Epson EB-685W Ultra short throw projector 3500 ANSI lumens 3LCD WXGA (1280x800) .. |
|
1034.42 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
1034.42 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
Epson EB-685W Ypač trumpo nuotolio projektorius 3500 ANSI lumens 3LCD WXGA (1280.. |
|
1042.51 €
8 d.d.
Pristatymo laikas: 8 d.d. |
1042.51 €
8 d.d.
Pristatymo laikas: 8 d.d. |
Epson EB-685WKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 1258.0 € |
|
1169.79 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
Epson EB-685W ultra-short throw LCD projector 3500 lumens |
|
1189.99 €
2 d.d.
Pristatymo kaina: 5.69 € Pristatymo laikas: 2 d.d. |
1189.99 €
2 d.d.
Pristatymo kaina: 5.69 € Pristatymo laikas: 2 d.d. |
Epson EB-685W Ypač trumpo nuotolio projektorius 3500 ANSI lumens 3LCD WXGA (1280.. |
|
1221.48 €
|
Į parduotuvę senetic.lt |
Epson EB-685W data projector 3500 ANSI lumens 3LCD WXGA (1280x800) Wall-mounted .. |
|
1512.95 €
|
Į parduotuvę baitukas.lt |
"Epson EB-685W", 3500 ANSI liumenų, 3LCD, WXGA (1280x800), 14000:1, 16:10, 1524-.. |
|
1608.08 €
|
Į parduotuvę printera.lt |
Epson EB-685W data projector 3500 ANSI lumens 3LCD WXGA (1280x800) Wall-mounted .. |
|
1634.09 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
1634.09 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
Epson | EB-685W | WXGA (1280x800) | 3500 ANSI lumens | White | Lamp warranty 12 .. |
|
1635.86 €
|
Į parduotuvę enrike.lt |
Epson | EB-685W | WXGA (1280x800) | 3500 ANSI lumens | White | Lamp warranty 12 .. |
|
1638.95 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
1638.95 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
Epson EB-685W | WXGA (1280x800) | 3500 ANSI lumens | White | Lamp warranty 12 mo.. |
|
1639.00 €
|
Į parduotuvę skytech.lt |
Epson | EB-685W | WXGA (1280x800) | 3500 ANSI lumens | White | Lamp warranty 12 .. |
|
1648.15 €
|
Į parduotuvę pirkpc.lt |
Epson | EB-685W | WXGA (1280x800) | 3500 ANSI lumens | White | Lamp warranty 12 .. |
|
1648.16 €
|
Į parduotuvę maziausiakaina.lt |
Epson EB-685W V11H744040 |
|
1653.64 €
6 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 6 d.d. |
1653.64 €
6 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 6 d.d. |
Projektorius Epson EB-685W WXGA (1280x800) 3500 ANSI lumens White Lamp warr.. |
|
1662.00 €
|
Į parduotuvę topocentras.lt |
Epson | EB-685W | WXGA (1280x800) | 3500 ANSI lumens | White | Lamp warranty 12 .. |
|
1680.16 €
|
Į parduotuvę vieni.lt |
Epson | EB-685W | WXGA (1280x800) | 3500 ANSI lumens | White | Lamp warranty 12 .. |
|
1695.22 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
1695.22 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
Epson | EB-685W | WXGA (1280x800) | 3500 ANSI lumens | White | Lamp warranty 12 .. |
|
1695.44 €
|
Į parduotuvę etop.lt |
Projektorius Epson V11H744040Nemokamas pristatymas į paštomatus prekėms nuo 100€ |
|
1699.00 €
|
Į parduotuvę elesen.lt |
Epson 3LCD projector EB-685W WXGA (1280x800), 3500 ANSI lumens, White, Lamp warr.. |
|
1712.16 €
|
Į parduotuvę smartonly.eu |
Epson | EB-685W | WXGA (1280x800) | 3500 ANSI lumens | White | Lamp warranty 12 ..Kviečiame DERĖTIS ir gauti dar geresnę kainą! Nuo 45 EUR pristatysime nemokamai per 1 d.d. visoje Lietuvoje. |
|
1726.90 €
1 d.d.
Pristatymo laikas: 1 d.d. |
1726.90 €
1 d.d.
Pristatymo laikas: 1 d.d. |
Epson 3LCD projector EB-685W WXGA (1280x800), 3500 ANSI lumens, White V11H744040.. |
|
1925.65 €
|
Į parduotuvę elektrika.lv |
Epson | EB-685W | WXGA (1280x800) | 3500 ANSI lumens | White | Lamp warranty 12 ..Daugiau |
|
1940.12 €
|
Į parduotuvę electrobase.lt |
Vaizdo projektorius - EPSON - EB-685W - 3500 liumenų - WXGA - 16:10 |
|
2418.00 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
2418.00 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
* !!! Kaina galioja registruotiems internetinės parduotuvės lojalumo programos nariams. Registracija galima pardavėjo internetinėje parduotuvėje.
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-04-04 01:20
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | EPSON |
| Kategorija | Projektoriai |
| Prekės kodas | 8715946605210 |
| Tipas | projektorius |
| Projektavimo sistema | ust |
| Kontrastas | 14000:1 |
| Vaizdo proporcijos | 16:10 |
| Tikroji raiška | 1280x800 |
| Maksimali raiška | 1280 x 800 |
| Ryškumas (ANSI liumenai) | 3500 |
| Jungtys | 2x hdmi (1x mhl), 2x vga (įėjimai), 1x vga (išėjimas), usb-a, usb-b, rj-45 (lan), rs-232c, kompozitinė vaizdo įvestis, garso įėjimai/išėjimas, mikrofono įėjimas |
| Vaizdo dydis (įstrižainė) | iki 100 col. |
| Projektoriaus lempa | - |
| Galia | -w |
| Svoris | 5.7kg |
| Lempos tarnavimo laikas | 10000val. |
| Distancinio valdymo galimybė | + |
| Pakuotės turinys | baterijos, nuotolinio valdymo pultas, naudotojo vadovas |
| Vidinė atmintis | -gb |
| Nuotolinis valdymas | + |
| Vaizdo technologija | 3lcd |
| Projekcijos atstumas - min. | -m |
| Projekcijos atstumas - maks. | -m |
| Aukštis | 149mm |
| Plotis | 367mm |
| Gylis | -mm |
| Rodyti daugiau | |























































