Projektorius Epson EB-2250U kaina
Projektorius Epson EB-2250U kaina
Projektorius Epson EB-2250UKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 1179 € |
|
1086.43 €*
|
Į parduotuvę senukai.lt |
Epson EB-2250UKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 1172.0 € |
|
1096.64 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
Projektorius Epson EB-2250U WUXGA (1920x1200) 5000 ANSI lumens 15.000:1 Whi.. |
|
1171.00 €
|
Į parduotuvę topocentras.lt |
Projektorius Epson Installation Series EB-2250UNemokamas pristatymas į paštomatus prekėms nuo 100€ |
|
1199.00 €
|
Į parduotuvę elesen.lt |
Epson EB-2250U data projector Standard throw projector 5000 ANSI lumens 3LCD WUX.. |
|
1086.09 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
1086.09 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
Projektorius Epson EB-2250UKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 1179 € |
|
1086.43 €*
|
Į parduotuvę senukai.lt |
Projektorius Epson EB-2250UKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 1179 € |
|
1086.43 €*
|
Į parduotuvę 1a.lt |
„Full HD“ verslo Projektorius EPSON EB-2250U |
|
1086.43 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
1086.43 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
Epson | EB-2250U | WUXGA (1920x1200) | 5000 ANSI lumens | 15.000:1 | White | La.. |
|
1095.90 €
|
Į parduotuvę multo.eu |
Epson EB-2250UKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 1172.0 € |
|
1096.64 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
Epson EB-2250U projektorius6 mėn. lizingas be jokio pabrangimo vos nuo 182.79 eur/mėn |
|
1096.74 €
6-7 d.d.
Pristatymo kaina: 5.99 € Pristatymo laikas: 6-7 d.d. |
1096.74 €
6-7 d.d.
Pristatymo kaina: 5.99 € Pristatymo laikas: 6-7 d.d. |
Epson | EB-2250U | WUXGA (1920x1200) | 5000 ANSI lumens | 15.000:1 | White | Lam.. |
|
1096.75 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
1096.75 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
Epson Installation Series EB-2250U WUXGA (1920x1200), 5000 ANSI lumens, 15.000:1.. |
|
1101.86 €
|
Į parduotuvę percte.eu |
"Epson EB-2250U", 5000 ANSI liumenų, 3LCD, WUXGA (1920x1200), 15000:1, 16:10, 12.. |
|
1102.38 €
|
Į parduotuvę printera.lt |
Epson Installation Series EB-2250U WUXGA (1920x1200), 5000 ANSI liumenų, 15 000:..Pristatymas per 1-2 d.d. sandėlio prekėms. Lizingas iki 24 mėn. be jokio pabrangimo |
|
1102.39 €
1-3 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 1-3 d.d. |
1102.39 €
1-3 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 1-3 d.d. |
Epson | EB-2250U | WUXGA (1920x1200) | 5000 ANSI lumens | 15.000:1 | White | FHD.. |
|
1106.70 €
|
Į parduotuvę b2cshop.eu |
Epson EB-2250U |
|
1108.99 €
19 d.d.
Pristatymo laikas: 19 d.d. |
1108.99 €
19 d.d.
Pristatymo laikas: 19 d.d. |
Epson EB-2250U data projector Standard throw projector 5000 ANSI lumens 3LCD WUX.. |
|
1114.64 €
|
Į parduotuvę baitukas.lt |
Epson | EB-2250U | WUXGA (1920x1200) | 5000 ANSI lumens | 15.000:1 | White | FHD.. |
|
1117.11 €
|
Į parduotuvę enrike.lt |
Epson EB-2250U | WUXGA (1920x1200) | 5000 ANSI lumens | 15.000:1 | White | FHD |.. |
|
1119.00 €
|
Į parduotuvę skytech.lt |
EPSON | EB-2250U | WUXGA (1920x1200) | 5000 ANSI lumens | 15,000:1 | White | FHD.. |
|
1124.03 €
|
Į parduotuvę smartech.ee |
Epson | EB-2250U | WUXGA (1920x1200) | 5000 ANSI lumens | 15.000:1 | White | FHD.. |
|
1124.32 €
|
Į parduotuvę pirkpc.lt |
Epson | EB-2250U | WUXGA (1920x1200) | 5000 ANSI lumens | 15.000:1 | White | FHD.. |
|
1124.32 €
|
Į parduotuvę maziausiakaina.lt |
Epson | EB-2250U | WUXGA (1920x1200) | 5000 ANSI lumens | 15.000:1 | White | FHD.. |
|
1125.96 €
2-3 d.d.
Pristatymo laikas: 2-3 d.d. |
1125.96 €
2-3 d.d.
Pristatymo laikas: 2-3 d.d. |
Epson EB-2250U V11H871040 |
|
1129.53 €
6 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 6 d.d. |
1129.53 €
6 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 6 d.d. |
Epson EB-2250U WUXGA (1920x1200) 5000 ANSI lumens 15.000:1 White FHD Lamp warran.. |
|
1135.98 €
2 d.d.
Pristatymo kaina: 5.69 € Pristatymo laikas: 2 d.d. |
1135.98 €
2 d.d.
Pristatymo kaina: 5.69 € Pristatymo laikas: 2 d.d. |
Epson | EB-2250U | WUXGA (1920x1200) | 5000 ANSI lumens | 15.000:1 | White | FHD.. |
|
1138.44 €
1 d.d.
Pristatymo laikas: 1 d.d. |
1138.44 €
1 d.d.
Pristatymo laikas: 1 d.d. |
Epson | EB-2250U | WUXGA (1920x1200) | 5000 ANSI lumens | 15.000:1 | White | FHD.. |
|
1146.16 €
|
Į parduotuvę vieni.lt |
Epson EB-2250U duomenų projektorius Standartinio nuotolio projektorius 5000 ANSI.. |
|
1146.25 €
|
Į parduotuvę senetic.lt |
Epson EB-2250U Standartinio nuotolio projektorius 5000 ANSI lumens 3LCD WUXGA (1.. |
|
1156.32 €
9 d.d.
Pristatymo laikas: 9 d.d. |
1156.32 €
9 d.d.
Pristatymo laikas: 9 d.d. |
Epson | EB-2250U | WUXGA (1920x1200) | 5000 ANSI lumens | 15.000:1 | White | FHD.. |
|
1156.35 €
|
Į parduotuvę etop.lt |
Epson | EB-2250U | WUXGA (1920x1200) | 5000 ANSI lumens | 15.000:1 | White | FHD.. |
|
1156.43 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
1156.43 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
Epson Installation Series EB-2250U WUXGA (1920x1200), 5000 ANSI liumenų, 15 000:..Išsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 599 Eur |
|
1157.51 €
1-3 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 1-3 d.d. |
1157.51 €
1-3 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 1-3 d.d. |
Epson Installation Series EB-2250U WUXGA (1920x1200), 5000 ANSI lumens, 15.000:1.. |
|
1167.99 €
|
Į parduotuvę smartonly.eu |
Projektorius Epson EB-2250U WUXGA (1920x1200) 5000 ANSI lumens 15.000:1 Whi.. |
|
1171.00 €
|
Į parduotuvę topocentras.lt |
Epson | EB-2250U | WUXGA (1920x1200) | 5000 ANSI lumens | 15.000:1 | White | Lam..Kviečiame DERĖTIS ir gauti dar geresnę kainą! Nuo 45 EUR pristatysime nemokamai per 1 d.d. visoje Lietuvoje. |
|
1178.04 €
1 d.d.
Pristatymo laikas: 1 d.d. |
1178.04 €
1 d.d.
Pristatymo laikas: 1 d.d. |
Epson | EB-2250U | WUXGA (1920x1200) | 5000 ANSI lumens | 15.000:1 | White | FHD.. |
|
1188.85 €
|
Į parduotuvę elektrika.lv |
Epson | EB-2250U | WUXGA (1920x1200) | 5000 ANSI lumens | 15.000:1 | White | FHD..Daugiau |
|
1188.85 €
|
Į parduotuvę fortakas.lt |
Projektorius Epson Installation Series EB-2250UNemokamas pristatymas į paštomatus prekėms nuo 100€ |
|
1199.00 €
|
Į parduotuvę elesen.lt |
Epson Installation Series EB-2250U WUXGA (1920x1200), 5000 ANSI lumens, 15.0001,.. |
|
1235.45 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
1235.45 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
Epson | EB-2250U | WUXGA (1920x1200) | 5000 ANSI lumens | 15.000:1 | White | FHD..Daugiau |
|
1325.80 €
|
Į parduotuvę electrobase.lt |
* !!! Kaina galioja registruotiems internetinės parduotuvės lojalumo programos nariams. Registracija galima pardavėjo internetinėje parduotuvėje.
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-04-04 09:18
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | Epson |
| Kategorija | Projektoriai |
| Prekės kodas | 8715946628646 |
| Tipas | projektorius |
| Projektavimo sistema | lcd |
| Kontrastas | 15000:1 |
| Vaizdo proporcijos | 16:10 |
| Tikroji raiška | 1920 x 1200 |
| Maksimali raiška | 1920 x 1200 |
| Ryškumas (ANSI liumenai) | 5000 |
| Jungtys | vga, rs-232, usb 2.0, hdmi |
| Vaizdo dydis (įstrižainė) | 30 - 300 |
| Projektoriaus lempa | 300 |
| Matmenys | 377 x 110 x 291cm |
| Svoris | 4.6kg |
| Lempos tarnavimo laikas | 10000val. |
| Distancinio valdymo galimybė | + |
| Palaikomi formatai | jpeg |
| Bevielio tinklo plokštė (WLAN) | - |
| Artinimas, kartais | 1.7 |
| Įmontuotos kolonėlės | + |
| Nuotolinis valdymas | + |
| Vaizdo technologija | 3lcd |
| DVI | - |
| Projekcijos atstumas - min. | 1.5m |
| Aukštis | 110mm |
| Plotis | 377mm |
| Gylis | 291mm |
| Rodyti daugiau | |














































































