Projektorius Epson EB-1795F kaina
Projektorius Epson EB-1795F kaina
Projektorius Epson EB-1795FKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 1129 € |
|
1065.47 €*
|
Į parduotuvę senukai.lt |
Epson EB-1795F - ProjektoriusNemokamas pristatymas į paštomatus prekėms nuo 100€ |
|
1299.00 €
|
Į parduotuvę elesen.lt |
Epson Projektor EB-1795F EB1795F (V11H796040) | V11H796040 | 8715946629933 |
|
977.35 €
|
Į parduotuvę enter24.eu |
Epson Mobile Series EB-1795F Full HD (1920x1080), 3200 ANSI lumens, 10.000:1, Wh.. |
|
1006.97 €
|
Į parduotuvę percte.eu |
Epson EB-1795F projektorius6 mėn. lizingas be jokio pabrangimo vos nuo 168.33 eur/mėn |
|
1009.99 €
13-14 d.d.
Pristatymo kaina: 5.49 € Pristatymo laikas: 13-14 d.d. |
1009.99 €
13-14 d.d.
Pristatymo kaina: 5.49 € Pristatymo laikas: 13-14 d.d. |
Itin mobilus projektorius verslui EPSON EB-1795F |
|
1009.99 €
8 d.d.
Pristatymo laikas: 8 d.d. |
1009.99 €
8 d.d.
Pristatymo laikas: 8 d.d. |
Epson EB-1795F Standartinio nuotolio projektorius 3200 ANSI lumens 3LCD 1080p (1.. |
|
1026.52 €
5 d.d.
Pristatymo laikas: 5 d.d. |
1026.52 €
5 d.d.
Pristatymo laikas: 5 d.d. |
Epson EB-1795F data projector Standard throw projector 3200 ANSI lumens 3LCD 108.. |
|
1030.58 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
1030.58 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
Projektorius Epson EB-1795FKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 1129 € |
|
1065.47 €*
|
Į parduotuvę senukai.lt |
Projektorius Epson EB-1795FKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 1129 € |
|
1065.47 €*
|
Į parduotuvę 1a.lt |
Projektorius - Epson EB-1795F 3200 Liumenų 10000:1 Kontrastas NFC Lengvas |
|
1075.99 €
|
Į parduotuvę proshop.lt |
Projektorius - Epson EB-1795F 3200 Liumenų 10000:1 Kontrastas NFC Lengvas |
|
1086.64 €
|
Į parduotuvę marsietis.lt |
Epson EB-1795F duomenų projektorius Standartinio nuotolio projektorius 3200 ANSI.. |
|
1134.97 €
|
Į parduotuvę senetic.lt |
EPSON EB-1795F 3LCD full HD ProjectorPristatymas per 1-2 d.d. sandėlio prekėms. Lizingas iki 24 mėn. be jokio pabrangimo |
|
1164.06 €
7-10 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 7-10 d.d. |
1164.06 €
7-10 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 7-10 d.d. |
Epson Mobile Series EB-1795F Full HD (1920x1080), 3200 ANSI lumens, 10.0001, Whi.. |
|
1215.45 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
1215.45 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
EPSON EB-1795F 3LCD full HD ProjectorIšsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 599 Eur |
|
1222.26 €
7-10 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 7-10 d.d. |
1222.26 €
7-10 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 7-10 d.d. |
Epson EB-1795F/3LCD/3200 lm/FHD/HDMI/WiFi | EV11H796040 | 8715946629933 |
|
1229.15 €
|
Į parduotuvę b2cshop.eu |
Epson EB-1795F - ProjektoriusNemokamas pristatymas į paštomatus prekėms nuo 100€ |
|
1299.00 €
|
Į parduotuvę elesen.lt |
Epson | EB-1795F | Full HD (1920x1080) | 3200 ANSI lumens | 10.000:1 | White | .. |
|
1300.10 €
|
Į parduotuvę multo.eu |
"Epson EB-1795F", 3200 ANSI liumenų, 3LCD, 1080p (1920x1080), 10000:1, 16:9, 762.. |
|
1302.67 €
|
Į parduotuvę printera.lt |
Epson | EB-1795F | Full HD (1920x1080) | 3200 ANSI lumens | 10.000:1 | White | L.. |
|
1325.88 €
|
Į parduotuvę enrike.lt |
Epson | EB-1795F | Full HD (1920x1080) | 3200 ANSI lumens | 10.000:1 | White | L.. |
|
1327.65 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
1327.65 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
Epson EB-1795F | Full HD (1920x1080) | 3200 ANSI lumens | 10.000:1 | White | Lam.. |
|
1328.00 €
|
Į parduotuvę skytech.lt |
Epson | EB-1795F | Full HD (1920x1080) | 3200 ANSI lumens | 10.000:1 | White | L.. |
|
1335.14 €
|
Į parduotuvę pirkpc.lt |
Epson | EB-1795F | Full HD (1920x1080) | 3200 ANSI lumens | 10.000:1 | White | L.. |
|
1335.14 €
|
Į parduotuvę maziausiakaina.lt |
Epson EB-1795F V11H796040 |
|
1340.46 €
6 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 6 d.d. |
1340.46 €
6 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 6 d.d. |
Projektorius Epson EB-1795F Full HD (1920x1080) 3200 ANSI lumens 10.000:1 W.. |
|
1347.00 €
|
Į parduotuvę topocentras.lt |
Epson EB-1795F Full HD (1920x1080) 3200 ANSI lumens 10.000:1 White Lamp warranty.. |
|
1348.99 €
2 d.d.
Pristatymo kaina: 5.69 € Pristatymo laikas: 2 d.d. |
1348.99 €
2 d.d.
Pristatymo kaina: 5.69 € Pristatymo laikas: 2 d.d. |
Epson | EB-1795F | Full HD (1920x1080) | 3200 ANSI lumens | 10.000:1 | White | L.. |
|
1351.22 €
1 d.d.
Pristatymo laikas: 1 d.d. |
1351.22 €
1 d.d.
Pristatymo laikas: 1 d.d. |
Epson | EB-1795F | Full HD (1920x1080) | 3200 ANSI lumens | 10.000:1 | White | L.. |
|
1361.06 €
|
Į parduotuvę vieni.lt |
Epson | EB-1795F | Full HD (1920x1080) | 3200 ANSI lumens | 10.000:1 | White | L.. |
|
1373.26 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
1373.26 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
Epson | EB-1795F | Full HD (1920x1080) | 3200 ANSI lumens | 10.000:1 | White | L.. |
|
1373.30 €
|
Į parduotuvę etop.lt |
Epson Mobile Series EB-1795F Full HD (1920x1080), 3200 ANSI lumens, 10.000:1, Wh.. |
|
1386.99 €
|
Į parduotuvę smartonly.eu |
Epson | EB-1795F | Full HD (1920x1080) | 3200 ANSI lumens | 10.000:1 | White | L..Kviečiame DERĖTIS ir gauti dar geresnę kainą! Nuo 45 EUR pristatysime nemokamai per 1 d.d. visoje Lietuvoje. |
|
1398.93 €
1 d.d.
Pristatymo laikas: 1 d.d. |
1398.93 €
1 d.d.
Pristatymo laikas: 1 d.d. |
Epson | EB-1795F | Full HD (1920x1080) | 3200 ANSI lumens | 10.000:1 | White | L.. |
|
1412.92 €
|
Į parduotuvę baitera.lt |
Epson Mobile Series EB-1795F Full HD (1920x1080), 3200 ANSI lumens, 10.000:1, Wh.. |
|
1480.37 €
|
Į parduotuvę elektrika.lv |
Epson | EB-1795F | Full HD (1920x1080) | 3200 ANSI lumens | 10.000:1 | White | L..Daugiau |
|
1573.04 €
|
Į parduotuvę electrobase.lt |
Epson EB-1795F data projector Standard throw projector 3200 ANSI lumens 3LCD 108.. |
|
1642.31 €
|
Į parduotuvę fortakas.lt |
* !!! Kaina galioja registruotiems internetinės parduotuvės lojalumo programos nariams. Registracija galima pardavėjo internetinėje parduotuvėje.
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-04-03 16:11
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | EPSON |
| Kategorija | Projektoriai |
| Prekės kodas | 8715946629933 |
| Tipas | Priedai |
| Projektavimo sistema | LCD |
| Kontrastas | 3700:1 |
| Vaizdo proporcijos | 16:9 |
| Tikroji raiška | 1920 x 1080 |
| Maksimali raiška | 1920 x 1080 |
| Ryškumas (ANSI liumenai) | 3200 |
| Jungtys | VGA, HDMI |
| Išvesties jungtys | Composite, D-Sub, HDMI, Mini Jack, USB-A, USB-B |
| Vaizdo dydis (įstrižainė) | 30 - 300 |
| Projektoriaus lempa | 215 |
| Galia | 214W |
| Matmenys | 292 x 44 x 213cm |
| Svoris | 3.50kg |
| Lempos tarnavimo laikas | 4000val. |
| Distancinio valdymo galimybė | Yra |
| Palaikomi formatai | SECAM, PAL |
| Pakuotės turinys | Laidas |
| Jungties tipas | USB |
| Bevielio tinklo plokštė (WLAN) | Yra |
| Artinimas, kartais | x 1.2 |
| Įmontuotos kolonėlės | + |
| Vaizdo reguliavimo funkcijos | Zoom, Ryškumo reguliavimas, Fokusavimas |
| Nuotolinis valdymas | + |
| 3D funkcija | - |
| DVI | - |
| Projekcijos atstumas - min. | 0.76m |
| Projekcijos atstumas - maks. | 7.62m |
| Aukštis | 44mm |
| Plotis | 292mm |
| Gylis | 213mm |
| Rodyti daugiau | |






































































