Kaitlentė Elica NIKOLATESLA PRIME BL/F/83 kaina
Kaitlentė Elica NIKOLATESLA PRIME BL/F/83 kaina
ELICA NIKOLATESLA PRIME S BL/F/83 Paviršius (PRF0185060)VELYKOS! Lizingas be JOKIO pabrangimo per 10 mėn.! |
|
1469.00 €
3-7 d.d.
Pristatymo laikas: 3-7 d.d. |
1469.00 €
3-7 d.d.
Pristatymo laikas: 3-7 d.d. |
ELICA NIKOLATESLA PRIME BL/F/83 |
|
1479.00 €
2 d.d.
Pristatymo kaina: 2.50 € Pristatymo laikas: 2 d.d. |
1479.00 €
2 d.d.
Pristatymo kaina: 2.50 € Pristatymo laikas: 2 d.d. |
Indukcinė kaitlentė su gartraukiu Elica Nikolatesla PRIME BL/F/83Pristatymas per 1-2 d.d. sandėlio prekėms. Lizingas iki 24 mėn. be jokio pabrangimo |
|
1479.00 €
1-2 d.d.
Pristatymo kaina: 7.99 € Pristatymo laikas: 1-2 d.d. |
1479.00 €
1-2 d.d.
Pristatymo kaina: 7.99 € Pristatymo laikas: 1-2 d.d. |
Indukcinė kaitlentė su gartraukiu Elica NIKOLATESLA PRIME BL/F/83Išsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 599 Eur |
|
1523.37 €
1-2 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 1-2 d.d. |
1523.37 €
1-2 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 1-2 d.d. |
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-02-17 15:44
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | ELICA |
| Kategorija | Kaitlentės |
| Prekės kodas | 8020283045514 |
| Kaitviečių skaičius | 4vnt. |
| Tipas | kaitlentė su gartraukiu |
| Kaitlentės tipas | indukcinė kaitlentė |
| Paviršiaus danga | grūdintas stiklas |
| Montavimo tipas | Įmontuojamos |
| Galia | 7400w |
| Paviršiaus valdymas | sensorinis |
| Aukštis | 21.1cm |
| Plotis | 83cm |
| Gylis | 51.5cm |
| Apsaugos nuo vaikų užraktas | + |
| Automatinio užvirinimo funkcija | + |
| Laikmatis | + |
| Laikiklių tipas | be laikiklių |
| Rėmelis | - |
| Rodyti daugiau | |



































