Elica HIDDEN 2.0 IXGL/A/90 kaina
Elica HIDDEN 2.0 IXGL/A/90 kaina
Įmontuojamas gartraukis Elica HIDDEN 2.0 IXGL/A/90, PRF0097708AYra sandėlyje. |
|
339.00 €
1-2 d.d.
Pristatymo laikas: 1-2 d.d. |
339.00 €
1-2 d.d.
Pristatymo laikas: 1-2 d.d. |
Įmontuojamas gartraukis Elica HIDDEN 2.0 IXGL/A/90 | HIDDEN 2.0 IXGL/A/90 | 8020.. |
|
342.65 €
|
Į parduotuvę b2cshop.eu |
Įmontuojamas gartraukis Elica HIDDEN 2.0 IXGL/A/90Daugiau |
|
344.34 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
344.34 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
Elica HIDDEN IXGL/ A/ 90 montuojamasis gartraukis6 mėn. lizingas be jokio pabrangimo vos nuo 67.00 eur/mėn |
|
401.99 €
8-9 d.d.
Pristatymo kaina: 6.49 € Pristatymo laikas: 8-9 d.d. |
401.99 €
8-9 d.d.
Pristatymo kaina: 6.49 € Pristatymo laikas: 8-9 d.d. |
ELICA HIDDEN 2.0 IXGL/A/90 |
|
459.00 €
2 d.d.
Pristatymo kaina: 2.50 € Pristatymo laikas: 2 d.d. |
459.00 €
2 d.d.
Pristatymo kaina: 2.50 € Pristatymo laikas: 2 d.d. |
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-04-02 16:26
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | ELICA |
| Kategorija | Gartraukiai |
| Prekės kodas | 8020283036574 |
| Tipas | Įmontuojamas gartraukis |
| Gamintojo kodas | hidden ixgl/a/90 |
| Energijos sunaudojimas per metus | -kwh |
| Energijos klasė | b |
| Srauto tėkmės dinaminis efektyvumas | - |
| Dinaminio srauto efektyvumo klasė | - |
| Apšvietimo efektyvumas | -lux/w |
| Apšvietimo efektyvumo klasė | - |
| Riebalų filtravimo efektyvumas (%) | - |
| Riebalų filtravimo efektyvumo klasė | - |
| Minimalus oro srautas | -m3/h |
| Ventiliacijos trauka | 603m³/val. |
| Maksimalus triukšmo lygis | 69db |
| Energijos sąnaudos prietaisui veikiant budėjimo režimu | -w |
| Energijos sąnaudos esant išjungimo režimui | -w |
| Recirkuliacijos trauka | 480m³/val. |
| Varikliai | 1vnt. |
| Darbo greičiai | 3 |
| Korpusas | nerūdijantis plienas |
| Riebalų filtrai | + |
| Apšvietimas | led |
| Aukštis | 34cm |
| Plotis | 90cm |
| Gylis | 29cm |
| Valdymas | elektroninis |
| Anglies filtrai komplektacijoje | - |
| Pardavėjo šalis | lietuva |
| Rodyti daugiau | |















































