Kaitlentė Elica NIKOLATESLA FIT BL/A/60 kaina
Kaitlentė Elica NIKOLATESLA FIT BL/A/60 kaina
Kaitlentė ELICA NIKOLATESLA FIT BL/A/60 |
|
867.90 €
9 d.d.
Pristatymo laikas: 9 d.d. |
867.90 €
9 d.d.
Pristatymo laikas: 9 d.d. |
Ištraukiamoji indukcinė kaitlentė - ELICA - NikolaTesla Fit - BL/A/60 - 4 degikl..Kaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 1210.0 € |
|
879.01 €*
1-2 d.d.
Pristatymo laikas: 1-2 d.d. |
879.01 €*
1-2 d.d.
Pristatymo laikas: 1-2 d.d. |
Indukcinė kaitlentė Elica NIKOLATESLA FIT BL/A/60Kaina taikoma ERMI KLUBO nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 1459 € |
|
889.00 €*
|
Į parduotuvę ermitazas.lt |
Indukcinė kaitlentė Elica NikolaTesla Fit BL/A/60Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 1159 € |
|
901.05 €*
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
901.05 €*
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
Kaitlentė ELICA NIKOLATESLA FIT BL/A/60 |
|
867.90 €
9 d.d.
Pristatymo laikas: 9 d.d. |
867.90 €
9 d.d.
Pristatymo laikas: 9 d.d. |
ELICA NIKOLATESLA FIT BL/A/60 Paviršius (PRF0167053)Lizingas be JOKIO pabrangimo per 3 mėn.! |
|
879.00 €
3-7 d.d.
Pristatymo laikas: 3-7 d.d. |
879.00 €
3-7 d.d.
Pristatymo laikas: 3-7 d.d. |
Indukcinė kaitlentė su gartraukiu ELICA NIKOLATESLA FIT BL/A/60Pristatymas per 1-2 d.d. sandėlio prekėms. Lizingas iki 24 mėn. be jokio pabrangimo |
|
879.01 €
2-3 d.d.
Pristatymo kaina: 7.99 € Pristatymo laikas: 2-3 d.d. |
879.01 €
2-3 d.d.
Pristatymo kaina: 7.99 € Pristatymo laikas: 2-3 d.d. |
Ištraukiamoji indukcinė kaitlentė - ELICA - NikolaTesla Fit - BL/A/60 - 4 degikl..Kaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 1210.0 € |
|
879.01 €*
1-2 d.d.
Pristatymo laikas: 1-2 d.d. |
879.01 €*
1-2 d.d.
Pristatymo laikas: 1-2 d.d. |
Indukcinė kaitlentė Elica NIKOLATESLA FIT BL/A/60Kaina taikoma ERMI KLUBO nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 1459 € |
|
889.00 €*
|
Į parduotuvę ermitazas.lt |
Hob and Hood (2in1) ELICA NIKOLATESLA FIT BL/A/60 | PRF0167053 | 8020283050204 |
|
889.50 €
|
Į parduotuvę multo.eu |
Indukcinė kaitlentė su integruotu gartraukiu ELICA NIKOLATESLA FIT BL/A/60 | PRF.. |
|
896.50 €
|
Į parduotuvę b2cshop.eu |
Indukcinė kaitlentė Elica NikolaTesla Fit BL/A/60Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 1159 € |
|
901.05 €*
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
901.05 €*
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
Indukcinė kaitlentė Elica NikolaTesla Fit BL/A/60Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 1159 € |
|
901.05 €*
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
901.05 €*
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
Indukcinė kaitlentė su gartraukiu ELICA NIKOLATESLA FIT BL/A/60Išsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 599 Eur |
|
901.05 €
2-3 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 2-3 d.d. |
901.05 €
2-3 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 2-3 d.d. |
Elica NIKOLATESLA FIT BL/ A/ 60 kaitlentė10 mėn. lizingas be jokio pabrangimo vos nuo 94.54 eur/mėn |
|
945.39 €
|
Į parduotuvę rde.lt |
Elica NikolaTesla FIT Black Built-in 60 cm Zone induction hob 4 zone(s) |
|
945.55 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
945.55 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
Indukcinė kaitlentė su integruotu gartraukiu Elica NikolaTesla FIT BL/A/60 |
|
949.00 €
|
Į parduotuvę muresta.lt |
ELICA NIKOLATESLA FIT BL/A/60 |
|
960.00 €
2 d.d.
Pristatymo kaina: 2.50 € Pristatymo laikas: 2 d.d. |
960.00 €
2 d.d.
Pristatymo kaina: 2.50 € Pristatymo laikas: 2 d.d. |
Kaitlentė su gartraukiu ELICA NIKOLATESLA FIT BL/A/60 | PRF0167053Turime sandėlyje Daugiau |
|
965.00 €
|
Į parduotuvę buitex.lt |
Kaitlentė Elica Nikolatesla Fit BL/A/60 | PRF0167053 | 8020283050204 |
|
1069.65 €
|
Į parduotuvę enter24.eu |
NIKOLATESLA FIT BL/A/60 | PRF0167053 |
|
1080.45 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
1080.45 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
Kaitlentė ELICA NIKOLATESLA FIT BL/A/60Visą VASARĄ nemokamas pristatymas nuo 300 €! Lizingas 3 mėn. be pabrangimo! |
|
1149.00 €
|
Į parduotuvę 24take.lt |
* !!! Kaina galioja registruotiems internetinės parduotuvės lojalumo programos nariams. Registracija galima pardavėjo internetinėje parduotuvėje.
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-05-13 08:38
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | ELICA |
| Kategorija | Kaitlentės |
| Prekės kodas | 8020283050204 |
| Kaitviečių skaičius | 4vnt. |
| Išplėsta kaitvietė | 2vnt. |
| Tipas | indukcinė kaitlentė |
| Paviršiaus danga | stiklo keramika |
| Montavimo tipas | Įmontuojamos |
| Galia | 7200w |
| Valdymas | jutiklinis |
| Aukštis | 24.6cm |
| Plotis | 60cm |
| Gylis | 51.5cm |
| Svoris | 24.5kg |
| Kaitinimo galingumo lygiai | 9 |
| Likutinės šilumos indikatorius | + |
| Veikimo sutrikimo indikatorius | - |
| Apsaugos nuo vaikų užraktas | + |
| Automatinio užvirinimo funkcija | + |
| Automatinis išsijungimas | + |
| Laikmatis | + |
| Ekranėlis su skaitmenine indikacija | + |
| Garsinis signalas | + |
| Užvirimo jutiklis | - |
| Kepimo jutiklis | - |
| Puodo atpažinimo funkcija | + |
| Kita informacija | filtrai ir išmetimo sistemos neįtrauktos į komplektą ir turi būti užsakomos atskirai. |
| Laikiklių tipas | be laikiklių |
| Rėmelis | be rėmo |
| Purkštukai suskystintoms dujoms | - |
| Palaikomos technologijos | apsauga nuo perkaitimo |
| Susijusių prekių skaičius | 1 |
| Rodyti daugiau | |



























































