Gartraukis Elica LANE B IX/A/52 kaina
Gartraukis Elica LANE B IX/A/52 kaina
Įmontuojamas gartraukis Elica Lane B IX/A/52, nerūdijančiojo plieno sp.Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 250.9 € |
|
239.99 €*
|
Į parduotuvę senukai.lt |
Gartraukis Elica LANE B IX/A/52Kaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 286.0 € |
|
239.99 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
ELICA LANE B IX/A/52 60 cm gaubtas PRF0178826Lizingas be palūkanųLizingas be jokių palūkanų! |
|
270.00 €
|
Į parduotuvę topocentras.lt |
Įmontuojamas gartraukis ELICA LANE B IX/A/523 mėn. po 106.33 € |
|
319.00 €
|
Į parduotuvę ermitazas.lt |
Gartraukis ELICA LANE B IX/A/52Visą VASARĄ nemokamas pristatymas nuo 300 €! Lizingas 3 mėn. be pabrangimo! |
|
200.00 €
|
Į parduotuvę 24take.lt |
Hood LANE B IX/A/52 |
|
206.89 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
206.89 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
Elica Lane B IX/ A/ 52 montuojamasis gartraukis10 mėn. lizingas be jokio pabrangimo vos nuo 21.60 eur/mėn |
|
215.99 €
|
Į parduotuvę rde.lt |
Įmontuojamas gartraukis Elica Lane B IX/A/52, nerūdijančiojo plieno sp.Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 250.9 € |
|
239.99 €*
|
Į parduotuvę senukai.lt |
Įmontuojamas gartraukis Elica Lane B IX/A/52, nerūdijančiojo plieno sp.Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 250.9 € |
|
239.99 €*
|
Į parduotuvę 1a.lt |
Gartraukis Elica LANE B IX/A/52Kaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 286.0 € |
|
239.99 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
Gartraukis Elica LANE B IX/A/52 |
|
239.99 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
239.99 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
ELICA LANE B IX/A/52 60 cm gaubtas PRF0178826Lizingas be palūkanųLizingas be jokių palūkanų! |
|
270.00 €
|
Į parduotuvę topocentras.lt |
Įmontuojamas gartraukis ELICA LANE B IX/A/523 mėn. po 106.33 € |
|
319.00 €
|
Į parduotuvę ermitazas.lt |
* !!! Kaina galioja registruotiems internetinės parduotuvės lojalumo programos nariams. Registracija galima pardavėjo internetinėje parduotuvėje.
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-05-18 14:49
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | ELICA |
| Kategorija | Gartraukiai |
| Prekės kodas | 8020283053120 |
| Tipas | sieninis gartraukis |
| Gamintojo kodas | e017exi-028-001 |
| Energijos sunaudojimas per metus | 71kwh |
| Energijos klasė | d |
| Srauto tėkmės dinaminis efektyvumas | 9.9 |
| Dinaminio srauto efektyvumo klasė | e |
| Apšvietimo efektyvumas | 68.1lux/w |
| Apšvietimo efektyvumo klasė | a |
| Riebalų filtravimo efektyvumas (%) | 65.1 |
| Riebalų filtravimo efektyvumo klasė | d |
| Minimalus oro srautas | 285m3/h |
| Ventiliacijos trauka | 395m³/val. |
| Triukšmo lygis normalia eiga | 55db |
| Maksimalus triukšmo lygis | 61db |
| Energijos sąnaudos prietaisui veikiant budėjimo režimu | -w |
| Energijos sąnaudos esant išjungimo režimui | 0.49w |
| Recirkuliacija | - |
| Recirkuliacijos trauka | -m³/val. |
| Varikliai | 1vnt. |
| Darbo greičiai | 3 |
| Intensyvus greitis | + |
| Korpusas | nerūdijantis plienas |
| Riebalų filtrai | 2 |
| Riebalų filtrų tipas | aliuminis |
| Apšvietimas | led |
| Aukštis | 32.2cm |
| Plotis | 52cm |
| Gylis | 28.3cm |
| Valdymas | mechaninis |
| Ventiliavimo angos skersmuo | 150mm |
| Svoris | -kg |
| Anglies filtrai komplektacijoje | - |
| Kita informacija | plaunamas filtras, led apšvietimas, anglies filtrai užsakomi atskirai |
| Laido ilgis | -m |
| Rodyti daugiau | |



















































