Gartraukis Elica Flat Glass IX/A/90 kaina
Gartraukis Elica Flat Glass IX/A/90 kaina
Montuojamas prie sienos kamino tipo gartraukis Elica FLAT GLASS IX/A/90Pristatymas per 1-2 d.d. sandėlio prekėms. Lizingas iki 24 mėn. be jokio pabrangimo |
|
186.91 €
1-7 d.d.
Pristatymo kaina: 6.99 € Pristatymo laikas: 1-7 d.d. |
186.91 €
1-7 d.d.
Pristatymo kaina: 6.99 € Pristatymo laikas: 1-7 d.d. |
Montuojamas prie sienos kamino tipo gartraukis Elica FLAT GLASS IX/A/90Išsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 599 Eur |
|
192.52 €
1-7 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 1-7 d.d. |
192.52 €
1-7 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 1-7 d.d. |
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-01-28 00:49
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | ELICA |
| Kategorija | Gartraukiai |
| Prekės kodas | 6745264790956 |
| Gamintojo kodas | flat glass ix/a/90 |
| Energijos sunaudojimas per metus | -kwh |
| Energijos klasė | d |
| Srauto tėkmės dinaminis efektyvumas | - |
| Dinaminio srauto efektyvumo klasė | nėra |
| Apšvietimo efektyvumas | -lux/w |
| Apšvietimo efektyvumo klasė | nėra |
| Riebalų filtravimo efektyvumas (%) | - |
| Riebalų filtravimo efektyvumo klasė | nėra |
| Minimalus oro srautas | -m3/h |
| Ventiliacijos trauka | 450m³/val. |
| Maksimalus triukšmo lygis | 62db |
| Energijos sąnaudos prietaisui veikiant budėjimo režimu | -w |
| Energijos sąnaudos esant išjungimo režimui | -w |
| Tipas | montuojami prie sienos |
| Recirkuliacija | yra |
| Varikliai | 1vnt. |
| Darbo greičiai | 3 |
| Riebalų filtrų tipas | aliuminis |
| Apšvietimas | 2 x 20 |
| Valdymas | mygtukinis |
| Ventiliavimo angos skersmuo | 150mm |
| Aukštis | -cm |
| Plotis | 90cm |
| Gylis | 45cm |
| Rodyti daugiau | |






































