Gartraukis Elica ERA S IX/A/72 kaina
Gartraukis Elica ERA S IX/A/72 kaina
Elica ERA S IX/ A/ 72 montuojamasis gartraukis6 mėn. lizingas be jokio pabrangimo vos nuo 31.58 eur/mėn |
|
189.49 €
2-3 d.d.
Pristatymo kaina: 5.99 € Pristatymo laikas: 2-3 d.d. |
189.49 €
2-3 d.d.
Pristatymo kaina: 5.99 € Pristatymo laikas: 2-3 d.d. |
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-03-19 13:52
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | Elica |
| Kategorija | Gartraukiai |
| Prekės kodas | 8020283045477 |
| Tipas | Įmontuojamas gartraukis |
| Gamintojo kodas | era s ix/a/80 |
| Energijos sunaudojimas per metus | -kwh |
| Energijos klasė | b |
| Srauto tėkmės dinaminis efektyvumas | - |
| Dinaminio srauto efektyvumo klasė | - |
| Apšvietimo efektyvumas | -lux/w |
| Apšvietimo efektyvumo klasė | - |
| Riebalų filtravimo efektyvumas (%) | - |
| Riebalų filtravimo efektyvumo klasė | - |
| Minimalus oro srautas | -m3/h |
| Ventiliacijos trauka | 428m³/val. |
| Maksimalus triukšmo lygis | 68db |
| Energijos sąnaudos prietaisui veikiant budėjimo režimu | -w |
| Energijos sąnaudos esant išjungimo režimui | -w |
| Recirkuliacija | + |
| Recirkuliacijos trauka | 236m³/val. |
| Varikliai | 1vnt. |
| Darbo greičiai | 3 |
| Korpusas | nerūdijantis plienas |
| Riebalų filtrai | 2 |
| Riebalų filtrų tipas | metalinis |
| Apšvietimas | 2 |
| Aukštis | 177cm |
| Plotis | 80cm |
| Gylis | 30cm |
| Svoris | -kg |
| Anglies filtrai komplektacijoje | - |
| Kita informacija | led apšvietimas, plaunamas filtras |
| Laido ilgis | -m |
| Rodyti daugiau | |









































