Electrolux EW6SN347SP kaina
Electrolux EW6SN347SP kaina
Electrolux EW6SN347SPKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 552.0 € |
|
404.67 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
Electrolux EW6SN347SP washing machine Front-load 7 kg 1400 RPM White | EW6SN347S.. |
|
368.50 €
|
Į parduotuvę b2cshop.eu |
Electrolux Washing machine EW6SN347SP |
|
396.20 €
10 d.d.
Pristatymo laikas: 10 d.d. |
396.20 €
10 d.d.
Pristatymo laikas: 10 d.d. |
Electrolux EW6SN347SP Pakraunama per priekį Skalbyklė 7 kg 1400 RPM Balta |
|
398.62 €
|
Į parduotuvę baitera.lt |
Electrolux EW6SN347SPKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 552.0 € |
|
404.67 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
Priekinio Pakrovimo Skalbimo Mašina - Electrolux 7 Kg 1400 Aps./min, Balta |
|
411.07 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
411.07 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
Pralka ELECTROLUX EW6SN347SP |
|
432.35 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
432.35 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
Electrolux EW6SN347SP skalbimo mašina Pakraunama per priekį 7 kg 1400 RPM Balta |
|
438.85 €
|
Į parduotuvę elektromarket.lt |
Electrolux EW6SN347SP skalbyklė Priekinio pakrovimo 7 kg 1400 aps./min Balta |
|
460.95 €
|
Į parduotuvę vitalimax.lt |
Electrolux EW6SN347SP washing machine Front-load 7 kg 1400 RPM White |
|
467.82 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
467.82 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
„Electrolux EW6SN347SP“ skalbimo mašina, pakraunama iš priekio, 7 kg, 1400 aps./.. |
|
482.11 €
|
Į parduotuvę marsietis.lt |
Electrolux Perfectcare D Laisvai Pastatoma Skalbyklė Ew6sn347sp |
|
568.00 €
10 d.d.
Pristatymo kaina: 20.00 € Pristatymo laikas: 10 d.d. |
568.00 €
10 d.d.
Pristatymo kaina: 20.00 € Pristatymo laikas: 10 d.d. |
* !!! Kaina galioja registruotiems internetinės parduotuvės lojalumo programos nariams. Registracija galima pardavėjo internetinėje parduotuvėje.
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-04-04 05:06
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | ELECTROLUX |
| Kategorija | Skalbimo mašinos |
| Prekės kodas | 7332543824328 |
| Gamintojo kodas | ew6sn347sp |
| Maks. skalbinių svoris | 7kg |
| Energijos klasė | d |
| Energijos sąnaudos per metus | 0.69kwh |
| Energijos sunaudojimas ciklui | 0.69kwh |
| Energijos sąnaudos išjungus | 0.5 |
| Metinės vandens sąnaudos | -l |
| Gręžimo klasė | b |
| Gręžimo greitis | 1400aps./min. |
| Standartinės programos laikas | 205min. |
| Palikto įjungimo režimo trukmė | -min. |
| Maksimalus triukšmo lygis | 78db |
| Montavimo tipas | laisvai statomos |
| Tipas | skalbimo mašina pakraunama iš priekio |
| Aukštis | 84.3cm |
| Plotis | 59.5cm |
| Gylis | 44.9cm |
| Plovimo klasė | a |
| Ekranas | + |
| Skalbimo programų skaičius | 14 |
| Skalbimo pradžios atidėjimas | + |
| Automatinis svėrimas | + |
| Išmanus įrenginys | - |
| Rodyti daugiau | |






































