Electrolux EW6F2482E kaina
Electrolux EW6F2482E kaina
Skalbimo mašina Electrolux 600 serija EW6F2482E, 8 kg, balta sp.Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 519 € |
|
410.64 €*
|
Į parduotuvę senukai.lt |
Skalbimo mašina Electrolux 600 serija EW6F2482E, 8 kg, balta sp.Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 519 € |
|
410.64 €*
|
Į parduotuvę 1a.lt |
Skalbimo mašina Electrolux EW6F2482E |
|
410.64 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
410.64 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
Skalbimo mašina Electrolux EW6F2482E | 7333394041612 | 7333394041612 |
|
530.10 €
|
Į parduotuvę enter24.eu |
* !!! Kaina galioja registruotiems internetinės parduotuvės lojalumo programos nariams. Registracija galima pardavėjo internetinėje parduotuvėje.
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-04-04 16:07
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | ELECTROLUX |
| Kategorija | Skalbimo mašinos |
| Prekės kodas | 7333394041612 |
| Gamintojo kodas | ew6f2482e |
| Maks. skalbinių svoris | 8kg |
| Energijos klasė | a |
| Energijos sąnaudos per metus | 47kwh |
| Energijos sunaudojimas ciklui | 0.47kwh |
| Energijos sąnaudos išjungus | 0.50 |
| Metinės vandens sąnaudos | 4300l |
| Gręžimo klasė | b |
| Gręžimo greitis | 1400aps./min. |
| Standartinės programos laikas | 205min. |
| Palikto įjungimo režimo trukmė | 15min. |
| Maksimalus triukšmo lygis | 75db |
| Montavimo tipas | laisvai statomos |
| Tipas | skalbimo mašina pakraunama iš priekio |
| Aukštis | 84.7cm |
| Plotis | 59.6cm |
| Gylis | 54.7cm |
| Svoris | -kg |
| Vandens sąnaudos ciklui | -l |
| Maks. džiovinamų skalbinių svoris | -kg |
| Skalbimo programų skaičius | - |
| Išmanus įrenginys | - |
| Rodyti daugiau | |




















