Mikrobangų krosnelė Electrolux EVM8E08Z kaina
Anksčiau galioję pardavėjų pasiūlymai (38)
Įmontuojama mikrobangų krosnelė „Electrolux EVM8E08Z“, 49 l, 1000 W, juoda |
|
653.81 €
|
Išparduotamarsietis.lt |
Electrolux EVM8E08Z Įmontuoti Mikrobangų krosnelė su kepsninės funkcija 49 L 100.. |
|
665.00 €
|
Išparduotatopocentras.lt |
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2025-10-17 11:33
! Praneškite apie klaidąKainų kitimo istorija - Mikrobangų krosnelė Electrolux EVM8E08Z

Kam mokėti daugiau?
- Apie kainas sužinokite pirmi
- Gaukite akcijų pasiūlymus
- Gaukite nuolaidų kodus
Gaukite pranešimus apie sumažėjusią kainą!
Prisijunkite ir mes jus pirmus informuosime apie kainų pasikeitimus! 💚
Prisijungti su Facebook Prisijungti su GoogleNenaudoji Facebook arba Gmail? Registruotis su el. paštu
Yra didelė tikimybė, kad šios prekės kaina sumažės 10% per ateinančias 3 savaites!
Atsiliepimai, komentarai, nuomonės - Mikrobangų krosnelė Electrolux EVM8E08Z
Atsiliepimų kol kas nėra. Būk pirmas!
Informacija
| Prekės ženklas | ELECTROLUX |
| Kategorija | Mikrobangų krosnelės |
| Prekės kodas | 7332543844951 |
| Tipas | mikrobangų krosnelė su griliu |
| Montavimo tipas | laisvai statomos |
| Galia | 1000w |
| Aukštis | 45.5cm |
| Plotis | 59.5cm |
| Gylis | 56.7cm |
| Svoris | 35kg |
| Talpa | 42l |
| Valdymas | sensorinis |
| Grilis | + |
| Grilio galingumas | 1200w |
| Vidaus danga | emalė |
| Pardavėjo šalis | Lietuva |
| Rodyti daugiau Rodyti mažiau | |






































