Mikrobangų krosnelė Electrolux EVM8E09X kaina
Mikrobangų krosnelė Electrolux EVM8E09X kaina
Electrolux 700 Series MealAssist EVM8E09X įmontuojama mikrobangų krosnelėUžsisakykite už 99 € ar daugiau – nemokamas pristatymas į pasirinktą paštomatą! |
|
498.00 €
|
Į parduotuvę kavosdraugas.lt |
Mikrobangų krosnelė Electrolux EVM8E09X |
|
532.99 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
532.99 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
Įmontuojama mikrobangų krosnelė Electrolux EVM8E09XKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 699 € |
|
539.99 €*
|
Į parduotuvę senukai.lt |
Electrolux, 44 L, su mikrobangų krosnelės funkcija, nerūdijančio plieno - Įmontu.. |
|
539.99 €
1-3 d.d.
Pristatymo kaina: 19.99 € Pristatymo laikas: 1-3 d.d. |
539.99 €
1-3 d.d.
Pristatymo kaina: 19.99 € Pristatymo laikas: 1-3 d.d. |
Electrolux EVM8E09XKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 697.0 € |
|
539.99 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
Mikrobangų krosnelė ELECTROLUX EVM8E09XNemokamas pristatymasNemokamas pristatymas perkant už 150€ ar daugiau Lizingas be palūkanųLizingas be jokių palūkanų! |
|
569.00 €
|
Į parduotuvę topocentras.lt |
Electrolux EVM8E09X montuojamoji mikrobangų krosnelė10 mėn. lizingas be jokio pabrangimo vos nuo 49.37 eur/mėn |
|
493.68 €
|
Į parduotuvę rde.lt |
Mikrobangų krosnelė Electrolux EVM8E09XPristatymas per 1-2 d.d. sandėlio prekėms. Lizingas iki 24 mėn. be jokio pabrangimo |
|
493.68 €
2-3 d.d.
Pristatymo kaina: 7.99 € Pristatymo laikas: 2-3 d.d. |
493.68 €
2-3 d.d.
Pristatymo kaina: 7.99 € Pristatymo laikas: 2-3 d.d. |
Electrolux 700 Series MealAssist EVM8E09X įmontuojama mikrobangų krosnelėUžsisakykite už 99 € ar daugiau – nemokamas pristatymas į pasirinktą paštomatą! |
|
498.00 €
|
Į parduotuvę kavosdraugas.lt |
Įmontuojama mikrobangų krosnelė Electrolux MealAssist, EVM8E09X, 44 l |
|
498.00 €
|
Į parduotuvę derekis.lt |
Electrolux Mikrobangų krosnelė 700 serija „MealAssist“ EVM8E09X |
|
529.00 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
529.00 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
Mikrobangų krosnelė ELECTROLUX EVM8E09X |
|
529.98 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
529.98 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
Mikrobangų krosnelė Electrolux EVM8E09X |
|
532.99 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
532.99 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
Mikrobangų krosnelė Electrolux EVM8E09XIšsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 599 Eur |
|
539.99 €
2-3 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 2-3 d.d. |
539.99 €
2-3 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 2-3 d.d. |
Įmontuojama mikrobangų krosnelė Electrolux EVM8E09XKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 699 € |
|
539.99 €*
|
Į parduotuvę senukai.lt |
Įmontuojama mikrobangų krosnelė Electrolux EVM8E09XKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 699 € |
|
539.99 €*
|
Į parduotuvę 1a.lt |
Electrolux, 44 L, su mikrobangų krosnelės funkcija, nerūdijančio plieno - Įmontu.. |
|
539.99 €
1-3 d.d.
Pristatymo kaina: 19.99 € Pristatymo laikas: 1-3 d.d. |
539.99 €
1-3 d.d.
Pristatymo kaina: 19.99 € Pristatymo laikas: 1-3 d.d. |
Electrolux EVM8E09XKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 697.0 € |
|
539.99 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
Mikrobangų krosnelė ELECTROLUX EVM8E09XNemokamas pristatymasNemokamas pristatymas perkant už 150€ ar daugiau Lizingas be palūkanųLizingas be jokių palūkanų! |
|
569.00 €
|
Į parduotuvę topocentras.lt |
ELECTROLUX EVM8E09X |
|
597.45 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
597.45 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
* !!! Kaina galioja registruotiems internetinės parduotuvės lojalumo programos nariams. Registracija galima pardavėjo internetinėje parduotuvėje.
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-05-16 00:06
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | ELECTROLUX |
| Kategorija | Mikrobangų krosnelės |
| Prekės kodas | 7333394119786 |
| Orkaitės ertmės energijos suvartojimas ciklui | - |
| Energijos klasė | - |
| Kiekvienos ertmės energijos vartojimo efektyvumo indeksas | - |
| Ertmių skaičius | 1vnt. |
| Tipas | Įmontuojama orkaitė |
| Orkaitės tipas | elektrinė |
| Galia | 2100w |
| Aukštis | 45.5cm |
| Plotis | 59.3cm |
| Gylis | 56.7cm |
| Svoris | -kg |
| Orkaitės tūris | 44l |
| Laikmatis | + |
| Orkaitės durų užraktas nuo vaikų | + |
| Orkaitės durų stiklai | 3vnt. |
| Orkaitės apšvietimas | led |
| Nuimamos orkaitės durys | - |
| Grilis | + |
| Grilio galia | -kw |
| Vidaus danga | emalė |
| Teleskopiniai bėgeliai | - |
| LCD ekranas | + |
| Kepimo skardos | 1vnt. |
| Kepimo grotelės | 1vnt. |
| Mėsos termometras | - |
| Apatinis kaitinimas | + |
| Viršutinis ir apatinis kaitinimas | + |
| Viršutinis kaitinimas | + |
| Ventiliatorius | + |
| Savaiminio išsivalymo funkcija | + |
| Konvekcija | + |
| Aušinimo ventiliatorius | + |
| Kita informacija | Įmontuojama orkaitė |
| Maks. kaitinimo temperatūra (°C) | - |
| Gaminimo garuose funkcija | - |
| Rodyti daugiau | |

































