Dreame Mova J30 kaina
Dreame Mova J30 kaina
Belaidis dulkių siurblys-šluota MOVA J30Kaina taikoma ERMI KLUBO nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 199 € |
|
99.99 €*
2 d.d.
Pristatymo kaina: 3.99 € Pristatymo laikas: 2 d.d. |
99.99 €*
2 d.d.
Pristatymo kaina: 3.99 € Pristatymo laikas: 2 d.d. |
Dulkių siurblys - šluota Mova J30Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 132.9 € |
|
99.99 €*
4 d.d.
Pristatymo laikas: 4 d.d. |
99.99 €*
4 d.d.
Pristatymo laikas: 4 d.d. |
Belaidis dulkių siurblys-šluota MOVA J30Kaina taikoma ERMI KLUBO nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 199 € |
|
99.99 €*
2 d.d.
Pristatymo kaina: 3.99 € Pristatymo laikas: 2 d.d. |
99.99 €*
2 d.d.
Pristatymo kaina: 3.99 € Pristatymo laikas: 2 d.d. |
Dulkių siurblys - šluota Mova J30Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 132.9 € |
|
99.99 €*
4 d.d.
Pristatymo laikas: 4 d.d. |
99.99 €*
4 d.d.
Pristatymo laikas: 4 d.d. |
Dulkių siurblys - šluota Mova J30Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 132.9 € |
|
99.99 €*
|
Į parduotuvę 1a.lt |
Dulkių siurblys - šluota Mova J30Kaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 192.0 € |
|
99.99 €*
1-2 d.d.
Pristatymo laikas: 1-2 d.d. |
99.99 €*
1-2 d.d.
Pristatymo laikas: 1-2 d.d. |
Dulkių siurblys Mova J30 |
|
108.57 €
6 d.d.
Pristatymo laikas: 6 d.d. |
108.57 €
6 d.d.
Pristatymo laikas: 6 d.d. |
MOVA MOVA J30 dulkių siurblys10 mėn. lizingas be jokio pabrangimo vos nuo 14.79 eur/mėn |
|
147.87 €
|
Į parduotuvę rde.lt |
* !!! Kaina galioja registruotiems internetinės parduotuvės lojalumo programos nariams. Registracija galima pardavėjo internetinėje parduotuvėje.
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-05-18 01:39
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | DREAME |
| Kategorija | Rankiniai dulkių siurbliai |
| Prekės kodas | 6976233676432 |
| Tipas | belaidis dulkių siurblys-šluota |
| Maitinimas | Įkraunama baterija |
| Galios reguliavimas ant rankenos | + |
| Dulkių rinktuvo tipas | dulkių talpa |
| Aukštis | 115cm |
| Plotis | 24cm |
| Gylis | 21.5cm |
| Svoris | 1.54kg |
| Dulkių rinktuvo talpa | 0.5l |
| Drėgnas siurbimas | - |
| Vandens rezervuaro talpa | -l |
| Antgaliai | 4 |
| Veikimo spindulys | neribotasm |
| Maksimalus triukšmo lygis | -db |
| Plovimo funkcija | - |
| Akumuliatoriaus tipas | ličio jonų |
| Akumuliatoriaus įtampa | -v |
| Akumuliatoriaus talpa | 2500mah |
| Valymas garais | - |
| Išimamas rankinis siurblys | - |
| Pagrindinis motorinis šepetys | + |
| Įkrovimo laikas | 270min |
| Veikimo laikas | 60min |
| Savybės | motorinis šepetys |
| Rodyti daugiau | |







































