Dreame Roboticmower A2 1200m kaina
Dreame Roboticmower A2 1200m kaina
Dreame A2 1200 Robotas vejapjovė10 mėn. lizingas be jokio pabrangimo vos nuo 120.00 eur/mėn |
|
1199.99 €
|
Į parduotuvę rde.lt |
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-05-07 03:10
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | DREAME |
| Kategorija | Vejos robotai |
| Prekės kodas | 6979054370237 |
| Tipas | vejos robotas be perimetro kabelio |
| Pjovimo plotis | 22cm |
| Min. pjovimo aukštis | 30mm |
| Maks. pjovimo aukštis | 70mm |
| Pjovimo padėtys | reguliuojamas |
| Korpusas | abs |
| Svoris | 16.3kg |
| Išmanusis įrenginys | + |
| Vejos plotas | 1200m² |
| Savybės | apsauga nuo vagystės, kliūčių jutiklis, valdymas programėle, bluetooth, laikmatis, automatinis įkrovimas |


































