Dreame Roboticmower A2 3000m kaina
Dreame Roboticmower A2 3000m kaina
Vejos robotas Dreame LidarKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 1699.0 € |
|
1498.99 €*
1-2 d.d.
Pristatymo laikas: 1-2 d.d. |
1498.99 €*
1-2 d.d.
Pristatymo laikas: 1-2 d.d. |
Vejos pjovimo robotas Dreame A2 3000, 3000 m²Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 1869 € |
|
1499.00 €*
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
1499.00 €*
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
Vejos pjovimo robotas Dreame A2 3000, 3000 m² |
|
1499.00 €
1 d.d.
Pristatymo laikas: 1 d.d. |
1499.00 €
1 d.d.
Pristatymo laikas: 1 d.d. |
Vejos robotas Dreame LidarKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 1699.0 € |
|
1498.99 €*
1-2 d.d.
Pristatymo laikas: 1-2 d.d. |
1498.99 €*
1-2 d.d.
Pristatymo laikas: 1-2 d.d. |
Vejos pjovimo robotas Dreame A2 3000, 3000m²Išsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 599 Eur |
|
1499.00 €
1-2 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 1-2 d.d. |
1499.00 €
1-2 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 1-2 d.d. |
Vejos pjovimo robotas Dreame A2 3000, 3000 m²Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 1869 € |
|
1499.00 €*
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
1499.00 €*
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
Vejos pjovimo robotas Dreame A2 3000, 3000 m²Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 1869 € |
|
1499.00 €*
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
1499.00 €*
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
Vejos pjovimo robotas Dreame A2 3000, 3000m²Pristatymas per 1-2 d.d. sandėlio prekėms. Lizingas iki 24 mėn. be jokio pabrangimo |
|
1499.00 €
1-2 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 1-2 d.d. |
1499.00 €
1-2 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 1-2 d.d. |
Vejos pjovimo robotas Dreame A2 3000, 3000 m² |
|
1499.00 €
1 d.d.
Pristatymo laikas: 1 d.d. |
1499.00 €
1 d.d.
Pristatymo laikas: 1 d.d. |
ROBOTIC LAWN MOWER DREAME A2 3000 |
|
1573.43 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
1573.43 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
Vejos pjovimo robotas Dreame A2 3000, 3000 m² |
|
2452.79 €
3 d.d.
Pristatymo kaina: 3.99 € Pristatymo laikas: 3 d.d. |
2452.79 €
3 d.d.
Pristatymo kaina: 3.99 € Pristatymo laikas: 3 d.d. |
* !!! Kaina galioja registruotiems internetinės parduotuvės lojalumo programos nariams. Registracija galima pardavėjo internetinėje parduotuvėje.
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-05-17 05:51
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | DREAME |
| Kategorija | Vejos robotai |
| Prekės kodas | 6977973410119 |
| Tipas | vejos robotas, vejos robotas be perimetro kabelio |
| Akumuliatoriaus talpa | 5ah |
| Pjovimo plotis | 22cm |
| Min. pjovimo aukštis | 30mm |
| Maks. pjovimo aukštis | 70mm |
| Pjovimo padėtys | reguliuojamas |
| Korpusas | plastikas |
| Svoris | 16.3kg |
| Išmanusis įrenginys | + |
| Vejos plotas | 3000m² |








































