Dreame Mova V50 Ultra Complete kaina
Dreame Mova V50 Ultra Complete kaina
Dulkių siurblys-robotas Mova V50 Ultra CompleteKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 820.34 € |
|
758.00 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
Dulkių siurblys-robotas MOVA V50 Ultra CompleteKaina taikoma ERMI KLUBO nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 1999 € |
|
759.00 €*
|
Į parduotuvę ermitazas.lt |
Dulkių siurblys - robotas Mova V50 Ultra Complete, juoda sp.Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 2089 € |
|
1619.92 €*
|
Į parduotuvę senukai.lt |
Dreame Mova V50 Ultra Complete Robot Vacuum Cleaner | V50 ULTRA COMPLETE | 69777..Daugiau |
|
734.50 €
|
Į parduotuvę multo.eu |
Dulkių siurblys - robotas MOVA V50 Ultra Complete, baltos spalvosDaugiau |
|
745.66 €
5 d.d.
Pristatymo laikas: 5 d.d. |
745.66 €
5 d.d.
Pristatymo laikas: 5 d.d. |
Dulkių siurblys-robotas Mova V50 Ultra CompleteKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 820.34 € |
|
758.00 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
Dulkių siurblys-robotas MOVA V50 Ultra CompleteKaina taikoma ERMI KLUBO nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 1999 € |
|
759.00 €*
|
Į parduotuvę ermitazas.lt |
Robotas dulkių siurblys MOVA V50 Ultra Complete 24000 Pa, BaltasNemokamas pristatymas |
|
759.00 €
|
Į parduotuvę bikuva.lt |
Robot sprzątający Dreame Mova V50 Ultra Complete | V50 UC | 6977728943794Daugiau |
|
760.15 €
|
Į parduotuvę b2cshop.eu |
MOVA V50 Ultra Complete White RLV72LE-1 dulkių siurblys6 mėn. lizingas be jokio pabrangimo vos nuo 127.68 eur/mėn |
|
766.09 €
12-13 d.d.
Pristatymo kaina: 10.99 € Pristatymo laikas: 12-13 d.d. |
766.09 €
12-13 d.d.
Pristatymo kaina: 10.99 € Pristatymo laikas: 12-13 d.d. |
Robot sprzątający Dreame Mova V50 Ultra Complete | V50 UC | 6977728943794Daugiau |
|
781.65 €
|
Į parduotuvę enter24.eu |
Dreame Mova V50 Ultra Complete Saug- und Wischroboter mit Reinigungsstation (MOV.. |
|
800.56 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
800.56 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
Mova Worek do odkurzacza Mova Tech V50 Ultra Complete Worki na kurz CzarnyDaugiau |
|
911.65 €
|
Į parduotuvę percte.eu |
Robotas dulkių siurblys Dreame 6400 mAh |
|
1289.70 €
5-9 d.d.
Pristatymo laikas: 5-9 d.d. |
1289.70 €
5-9 d.d.
Pristatymo laikas: 5-9 d.d. |
Dulkių siurblys - robotas Mova V50 Ultra Complete, juoda sp.Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 2089 € |
|
1619.92 €*
|
Į parduotuvę senukai.lt |
Dulkių siurblys - robotas Mova V50 Ultra Complete, juoda sp.Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 2089 € |
|
1619.92 €*
|
Į parduotuvę 1a.lt |
* !!! Kaina galioja registruotiems internetinės parduotuvės lojalumo programos nariams. Registracija galima pardavėjo internetinėje parduotuvėje.
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-04-28 14:24
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | MOVA |
| Kategorija | Dulkių siurbliai robotai |
| Prekės kodas | 6977728943794 |
| Funkcijos | drėgnasis valymas, išmanusis prietaisas, Įkrovimo stotelė, savaiminis išsivalymas, patalpos žemėlapio sudarymas, kliūčių aptikimas |
| Darbinis plotas, m2 | 180 |
| Įsiurbimo galia | 24000pa |
| Maitinimas | baterija |
| Plotis | 350cm |
| Dulkių rinktuvo talpa | 0.3l |
| Dulkių talpos užsipildymo indikatorius | + |
| HEPA filtras | + |
| Micro filtras | nežinoma |
| Drėgnas siurbimas | + |
| Vandens rezervuaro talpa | 4000ml |
| Filtrų tipas | hepa |
| Plovimo funkcija | su plovimo funkcija |
| Orientavimasis pagal žemėlapį | + |
| Automatinis išsivalymas | automatinis išsivalymas |
| Akumuliatoriaus tipas | li-ion |
| Akumuliatoriaus talpa | 6400mah |
| Maksimalus slenksčio aukštis | 6cm |
| Įkrovimo laikas | 3val |
| Akumuliatoriaus veikimo trukmė | 180min |
| Išmanus įrenginys | + |
| Rodyti daugiau | |






























