Dreame Mova V50 Ultra Complete цена
Dreame Mova V50 Ultra Complete цена
Dulkių siurblys - robotas MOVA V50 Ultra Complete, juodos spalvosбольше |
|
757.80 €
6 раб. дн.
Срок доставки: 6 раб. дн. |
757.80 €
6 раб. дн.
Срок доставки: 6 раб. дн. |
Dulkių siurblys-robotas Mova V50 Ultra CompleteKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 1594.0 € |
|
757.90 €*
1-2 раб. дн.
Срок доставки: 1-2 раб. дн. |
757.90 €*
1-2 раб. дн.
Срок доставки: 1-2 раб. дн. |
Dulkių siurblys-robotas MOVA V50 Ultra CompleteKaina taikoma ERMI KLUBO nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 1999 € |
|
759.00 €*
2 раб. дн.
Стоимость доставки: 7.99 € Срок доставки: 2 раб. дн. |
759.00 €*
2 раб. дн.
Стоимость доставки: 7.99 € Срок доставки: 2 раб. дн. |
Dulkių siurblys - robotas Mova V50 Ultra Complete, juoda sp.Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 2089 € |
|
1619.92 €*
|
B магазин senukai.lt |
Mova Tech V50 Ultra Complete Worki na kurz Black | RLV72LE-1-BL | 6977728943800больше |
|
698.15 €
|
B магазин multo.eu |
Robot sprzątający Mova Tech V50 Ultra Complete Worki na kurz Czarny | RLV72LE-1-.. |
|
699.20 €
|
B магазин b2cshop.eu |
Robotas siurblys Mova Tech V50 Ultra Complete su dulkių maišeliais Black | RLV72..больше |
|
710.25 €
|
B магазин enter24.eu |
Dulkių siurblys - robotas MOVA V50 Ultra Complete, juodos spalvosбольше |
|
757.80 €
6 раб. дн.
Срок доставки: 6 раб. дн. |
757.80 €
6 раб. дн.
Срок доставки: 6 раб. дн. |
Dulkių siurblys-robotas Mova V50 Ultra CompleteKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 1594.0 € |
|
757.90 €*
1-2 раб. дн.
Срок доставки: 1-2 раб. дн. |
757.90 €*
1-2 раб. дн.
Срок доставки: 1-2 раб. дн. |
Dulkių siurblys-robotas MOVA V50 Ultra CompleteKaina taikoma ERMI KLUBO nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 1999 € |
|
759.00 €*
2 раб. дн.
Стоимость доставки: 7.99 € Срок доставки: 2 раб. дн. |
759.00 €*
2 раб. дн.
Стоимость доставки: 7.99 € Срок доставки: 2 раб. дн. |
„Dreame Mova V50 UC Ultra“ pilnas robotas dulkių siurblys 6977728943794 |
|
768.46 €
|
B магазин marsietis.lt |
Dreame Mova V50 Ultra Complete Saug- und Wischroboter mit Reinigungsstation (MOV..больше |
|
817.99 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
817.99 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
MOVA V50 Ultra Complete White RLV72LE-1 dulkių siurblys10 mėn. lizingas be jokio pabrangimo vos nuo 82.02 eur/mėn |
|
820.17 €
|
B магазин rde.lt |
Mova Worek do odkurzacza Mova Tech V50 Ultra Complete Worki na kurz Czarnyбольше |
|
911.65 €
|
B магазин percte.eu |
MOVA Robot Vacuum | V50 Ultra Complete | Wet&Dry | 6400 mAh | Dust capacity 3.2 ..Nemokamas pristatymasNemokamas pristatymas perkant už 150€ ir daugiau Lizingas be palūkanųLizingas be jokių palūkanų! |
|
1004.00 €
|
B магазин topocentras.lt |
Dulkių siurblys - robotas Mova V50 Ultra Complete, juoda sp.Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 2089 € |
|
1619.92 €*
|
B магазин senukai.lt |
Dulkių siurblys - robotas Mova V50 Ultra Complete, juoda sp.Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 2089 € |
|
1619.92 €*
|
B магазин 1a.lt |
* !!! Цена действительна для зарегистрированных участников программы лояльности интернет-магазина. Регистрация доступна в интернет-магазине продавца.
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-05-17 15:03
! Сообщить об ошибке| Марка | MOVA |
| Категория | Пылесосы-роботы |
| Продукт код | 6977728943794 |
| Funkcijos | drėgnasis valymas, išmanusis prietaisas, Įkrovimo stotelė, savaiminis išsivalymas, patalpos žemėlapio sudarymas, kliūčių aptikimas |
| Darbinis plotas, m2 | 180 |
| Įsiurbimo galia | 24000pa |
| Maitinimas | baterija |
| Plotis | 350cm |
| Dulkių rinktuvo talpa | 0.3l |
| Dulkių talpos užsipildymo indikatorius | + |
| HEPA filtras | + |
| Micro filtras | nežinoma |
| Drėgnas siurbimas | + |
| Vandens rezervuaro talpa | 4000ml |
| Filtrų tipas | hepa |
| Plovimo funkcija | su plovimo funkcija |
| Orientavimasis pagal žemėlapį | + |
| Automatinis išsivalymas | automatinis išsivalymas |
| Akumuliatoriaus tipas | li-ion |
| Akumuliatoriaus talpa | 6400mah |
| Maksimalus slenksčio aukštis | 6cm |
| Įkrovimo laikas | 3val |
| Akumuliatoriaus veikimo trukmė | 180min |
| Išmanus įrenginys | + |
| Показать больше | |






























