Lygintuvas DOMO DO 7114S kaina
Lygintuvas DOMO DO 7114S kaina
GELEŽINYS 2200W W/GARO GENERATORIUS/DO7114S DOMO |
|
72.99 €
9 d.d.
Pristatymo laikas: 9 d.d. |
72.99 €
9 d.d.
Pristatymo laikas: 9 d.d. |
Domo DO7114S Dampfbügelstation 1,2 l Keramik-Bügelsohle Rose - Weiß (DO7114S) |
|
88.68 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
88.68 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
Lygintuvas su garų generatoriumi DOMO DO7114S 2200 W |
|
89.20 €
5-9 d.d.
Pristatymo laikas: 5-9 d.d. |
89.20 €
5-9 d.d.
Pristatymo laikas: 5-9 d.d. |
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-04-02 02:59
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | DOMO |
| Kategorija | Lygintuvai |
| Prekės kodas | 5411397140449 |
| Tipas | lyginimo sistema |
| Galia | 2200w |
| Reguliuojamas pastovus garas | 120g/min. |
| Garų smūgis | -g/min. |
| Padas | keramika |
| Automatinis išsijungimas | - |
| Vandens talpa | 1200ml |
| Laido ilgis | -m |
| Jonizuoti garai | - |
| Svoris | 3.32kg |
| Kaitinimo laikas | -min. |
| Garų slėgis | -bar |
| Rodyti daugiau | |









































