Gartraukis Cata TF-5260/C kaina
Gartraukis Cata TF-5260/C kaina
Garų surinktuvas CATA Hood TF-5260/C Telescopic Energy efficiency class E W.. |
|
79.49 €
|
Į parduotuvę topocentras.lt |
Cata TF-5260 BK/CKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 119.0 € |
|
79.49 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
CATA | Hood | TF-5260/C | Telescopic | Energy efficiency class E | Width 60 cm |.. |
|
63.00 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
63.00 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
CATA | Hood | TF-5260/C | Telescopic | Energy efficiency class E | Width 60 cm |.. |
|
65.99 €
|
Į parduotuvę baitera.lt |
CATA | Hood | TF-5260/C | Telescopic | Energy efficiency class E | Width 60 cm |.. |
|
65.99 €
|
Į parduotuvę elektrika.lv |
CATA | Hood | TF-5260/C | Telescopic | Energy efficiency class E | Width 60 cm |.. |
|
65.99 €
|
Į parduotuvę prevo.lt |
CATA | Hood | TF-5260/C | Telescopic | Energy efficiency class E | Width 60 cm |.. |
|
67.19 €
|
Į parduotuvę maziausiakaina.lt |
CATA | Hood | TF-5260/C | Telescopic | Energy efficiency class E | Width 60 cm |..Daugiau |
|
68.80 €
|
Į parduotuvę etop.lt |
CATA | Hood | TF-5260/C | Telescopic | Energy efficiency class E | Width 60 cm |.. |
|
68.99 €
|
Į parduotuvę fortakas.lt |
Cata Hood TF-5260/C Telescopic Energy efficiency class E Width 60 cm 325 m³/h Me.. |
|
69.67 €
|
Į parduotuvę baitukas.lt |
CATA TF-5260 Negra Built-under Black 340 m³/h |
|
71.59 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
71.59 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
Cata TF5260/ C Black montuojamasis gartraukis10 mėn. lizingas be jokio pabrangimo vos nuo 7.70 eur/mėn |
|
77.01 €
|
Į parduotuvę rde.lt |
Garų surinktuvas CATA Hood TF-5260/C Telescopic Energy efficiency class E W.. |
|
79.49 €
|
Į parduotuvę topocentras.lt |
Cata TF-5260 BK/CKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 119.0 € |
|
79.49 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
CATA | Hood | TF-5260/C | Telescopic | Energy efficiency class E | Width 60 cm |.. |
|
99.00 €
|
Į parduotuvę skytech.lt |
CATA | Gartraukis | TF-5260/C | Teleskopinis | Energijos vartojimo efektyvumo kl.. |
|
101.99 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
101.99 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
* !!! Kaina galioja registruotiems internetinės parduotuvės lojalumo programos nariams. Registracija galima pardavėjo internetinėje parduotuvėje.
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-05-17 04:05
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | CATA |
| Kategorija | Gartraukiai |
| Prekės kodas | 8422248003360 |
| Tipas | Įmontuojamas gartraukis |
| Gamintojo kodas | tf-5260/c |
| Energijos sunaudojimas per metus | 97kwh |
| Energijos klasė | e |
| Srauto tėkmės dinaminis efektyvumas | 12.9 |
| Dinaminio srauto efektyvumo klasė | e |
| Apšvietimo efektyvumas | 4.2lux/w |
| Apšvietimo efektyvumo klasė | e |
| Riebalų filtravimo efektyvumas (%) | 75.1 |
| Riebalų filtravimo efektyvumo klasė | c |
| Minimalus oro srautas | 200m3/h |
| Ventiliacijos trauka | 600m³/val. |
| Triukšmo lygis normalia eiga | 64db |
| Maksimalus triukšmo lygis | 64db |
| Energijos sąnaudos prietaisui veikiant budėjimo režimu | 0.49w |
| Energijos sąnaudos esant išjungimo režimui | 0.35w |
| Recirkuliacija | + |
| Recirkuliacijos trauka | -m³/val. |
| Varikliai | 1vnt. |
| Darbo greičiai | 3 |
| Intensyvus greitis | - |
| Korpusas | nerūdijantis plienas |
| Riebalų filtrai | 2 |
| Riebalų filtrų tipas | metalinis |
| Apšvietimas | halogeninis |
| Aukštis | 135cm |
| Plotis | 60cm |
| Gylis | 28cm |
| Valdymas | mechaninis |
| Ventiliavimo angos skersmuo | 120mm |
| Svoris | -kg |
| Anglies filtrai komplektacijoje | - |
| Kita informacija | plaunamas filtras |
| Laido ilgis | -m |
| Rodyti daugiau | |






























