Kaitlentė Cata IH N6404 kaina
Kaitlentė Cata IH N6404 kaina
CATA Hob | NorCook IH N6404 BK | Induction | Number of burners/cooking zones 4 |.. |
|
209.62 €
|
Į parduotuvę etop.lt |
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-02-10 17:48
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | CATA |
| Kategorija | Kaitlentės |
| Prekės kodas | 8435025741072 |
| Gamintojo kodas | ih n6404 bk 4107 |
| Kaitviečių skaičius | 4vnt. |
| Išplėsta kaitvietė | 2vnt. |
| Tipas | indukcinė kaitlentė |
| Paviršiaus danga | stiklas |
| Montavimo tipas | Įmontuojamos |
| Valdymas | jutiklinis |
| Aukštis | 5.5cm |
| Plotis | 59cm |
| Gylis | 52cm |
| Svoris | 10.16kg |
| Kaitinimo galingumo lygiai | 9 |
| Likutinės šilumos indikatorius | + |
| Apsaugos nuo vaikų užraktas | + |
| Automatinio užvirinimo funkcija | - |
| Laikmatis | + |
| Ekranėlis su skaitmenine indikacija | + |
| Užvirimo jutiklis | - |
| Kepimo jutiklis | - |
| Puodo atpažinimo funkcija | + |
| Laikiklių tipas | be laikiklių |
| Purkštukai suskystintoms dujoms | - |
| Palaikomos technologijos | booster funkcija |
| Rodyti daugiau | |





























