Kaitlentė Cata IB 3102 kaina
Kaitlentė Cata IB 3102 kaina
Cata IB 3102 BKKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 160.0 € |
|
133.00 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
* !!! Kaina galioja registruotiems internetinės parduotuvės lojalumo programos nariams. Registracija galima pardavėjo internetinėje parduotuvėje.
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-04-03 15:57
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | CATA |
| Kategorija | Kaitlentės |
| Prekės kodas | 8422248073783 |
| Gamintojo kodas | 08003206 |
| Kaitviečių skaičius | 2vnt. |
| Tipas | kaitlentė |
| Kaitlentės tipas | indukcinė kaitlentė |
| Paviršiaus danga | stiklo keramika |
| Montavimo tipas | laisvai statomos |
| Galia | 3700w |
| Paviršiaus valdymas | sensorinis |
| Aukštis | 6.5cm |
| Plotis | 29cm |
| Gylis | 52cm |
| Svoris | 6kg |
| Kaitinimo galingumo lygiai | 10 |
| Likutinės šilumos indikatorius | + |
| Veikimo sutrikimo indikatorius | + |
| Apsaugos nuo vaikų užraktas | + |
| Automatinio užvirinimo funkcija | + |
| Automatinis išsijungimas | + |
| Laikmatis | + |
| Garsinis signalas | + |
| Užvirimo jutiklis | + |
| Puodo atpažinimo funkcija | + |
| Rėmelis | - |
| Rodyti daugiau | |


























