Kaitlentė Electrolux LHR3233CK kaina
Kaitlentė Electrolux LHR3233CK kaina
Electrolux LHR3233CK1 stiklinė viryklė - Juoda - 2 Hi-light degikliai - 18 cm - ..Kaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 167.0 € |
|
149.99 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
Electrolux 300 Domino, berėmė, plotis 29 cm, juoda - Įmontuojama keramikinė kait..Nuolaidos Electrolux įmontuojamai buitinei technikai |
|
159.99 €
1-3 d.d.
Pristatymo kaina: 4.99 € Pristatymo laikas: 1-3 d.d. |
159.99 €
1-3 d.d.
Pristatymo kaina: 4.99 € Pristatymo laikas: 1-3 d.d. |
Elektrinė kaitlentė Electrolux 300 serija Domino LHR3233CKKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 189 € |
|
164.00 €*
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
164.00 €*
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
Electrolux LHR3233CK kaitlentė10 mėn. lizingas be jokio pabrangimo vos nuo 14.09 eur/mėn |
|
140.94 €
2-3 d.d.
Pristatymo kaina: 6.49 € Pristatymo laikas: 2-3 d.d. |
140.94 €
2-3 d.d.
Pristatymo kaina: 6.49 € Pristatymo laikas: 2-3 d.d. |
Elektrinė kaitlentė Electrolux LHR3233CKPristatymas per 1-2 d.d. sandėlio prekėms. Lizingas iki 24 mėn. be jokio pabrangimo |
|
140.94 €
2-5 d.d.
Pristatymo kaina: 2.99 € Pristatymo laikas: 2-5 d.d. |
140.94 €
2-5 d.d.
Pristatymo kaina: 2.99 € Pristatymo laikas: 2-5 d.d. |
ELECTROLUX LHR3233CK PaviršiusLizingas be JOKIO pabrangimo per 3 mėn.! TURIME - atsiėmimas per 20 min.! |
|
141.00 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
141.00 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
Elektrinė kaitlentė Electrolux 300 serija „Domino“ LHR3233CKKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 189 € |
|
146.99 €*
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
146.99 €*
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
Kaitlentė Electrolux LHR3233CK |
|
146.99 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
146.99 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
Įmontuojama elektrinė kaitlentė Electrolux „Domino“ LHR3233CKYra sandėlyje. |
|
147.00 €
1-2 d.d.
Pristatymo laikas: 1-2 d.d. |
147.00 €
1-2 d.d.
Pristatymo laikas: 1-2 d.d. |
Electrolux LHR3233CK juostinė viryklė Juoda įmontuojama Keraminė 2 zonos |
|
148.33 €
|
Į parduotuvę doberman.lt |
Electrolux LHR3233CK1 stiklinė viryklė - Juoda - 2 Hi-light degikliai - 18 cm - ..Kaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 167.0 € |
|
149.99 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
Indukcinė viryklė Electrolux LHR3233CK juoda įmontuota keraminė 2 zona(s) |
|
154.12 €
|
Į parduotuvę intop.lt |
Įmontuojama elektrinė kaitlentė Electrolux „Domino“ LHR3233CK |
|
158.40 €
4 d.d.
Pristatymo laikas: 4 d.d. |
158.40 €
4 d.d.
Pristatymo laikas: 4 d.d. |
Elektrinė kaitlentė Electrolux LHR3233CKIšsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 599 Eur |
|
159.99 €
2-5 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 2-5 d.d. |
159.99 €
2-5 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 2-5 d.d. |
Electrolux 300 Domino, berėmė, plotis 29 cm, juoda - Įmontuojama keramikinė kait..Nuolaidos Electrolux įmontuojamai buitinei technikai |
|
159.99 €
1-3 d.d.
Pristatymo kaina: 4.99 € Pristatymo laikas: 1-3 d.d. |
159.99 €
1-3 d.d.
Pristatymo kaina: 4.99 € Pristatymo laikas: 1-3 d.d. |
Elektrinė kaitlentė Electrolux 300 serija Domino LHR3233CKKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 189 € |
|
164.00 €*
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
164.00 €*
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
Electrolux LHR3233CK hob Black Built-in Ceramic 2 zone(s) |
|
165.18 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
165.18 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
Electrolux Elektrinė kaitlentė 29 cm 300 serija „Domino“ LHR3233CK |
|
179.00 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
179.00 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
Kaitlentė ELECTROLUX LHR3233CKLizingas be palūkanųLizingas be jokių palūkanų! |
|
184.00 €
|
Į parduotuvę topocentras.lt |
Electrolux LHR3233CK hob Black Built-in Ceramic 2 zone(s) |
|
189.04 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
189.04 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
„Electrolux LHR3233CK“ kaitlentė, juoda, įmontuojama, keraminė, 2 zona(-os),.. |
|
189.22 €
|
Į parduotuvę freyo.lt |
* !!! Kaina galioja registruotiems internetinės parduotuvės lojalumo programos nariams. Registracija galima pardavėjo internetinėje parduotuvėje.
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-05-17 07:24
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | ELECTROLUX |
| Kategorija | Kaitlentės |
| Prekės kodas | 7332543982851 |
| Kaitviečių skaičius | 2vnt. |
| Tipas | keraminė kaitlentė |
| Paviršiaus danga | keramika |
| Montavimo tipas | Įmontuojamos |
| Valdymas | jutiklinis |
| Aukštis | 4cm |
| Gylis | 52cm |
| Kaitinimo galingumo lygiai | 9 |
| Likutinės šilumos indikatorius | + |
| Apsaugos nuo vaikų užraktas | + |
| Automatinis išsijungimas | + |
| Laikmatis | + |
| Ekranėlis su skaitmenine indikacija | + |
| Garsinis signalas | + |
| Puodo atpažinimo funkcija | + |
| Kita informacija | powerboost funkcija, 30 cm domino formato 2 kaitviečių indukcinė kaitlentė |
| Laikiklių tipas | be laikiklių |
| Rėmelis | su rėmu |
| Rodyti daugiau | |



























































