Kaitlentė Cata IB 2 PLUS kaina
Kaitlentė Cata IB 2 PLUS kaina
Cosani „Catalano Softclose“ sėdynė PLUS – su užtrauktuku, pagaminta iš antibakte.. |
|
219.99 €
6 d.d.
Pristatymo laikas: 6 d.d. |
219.99 €
6 d.d.
Pristatymo laikas: 6 d.d. |
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-04-02 00:37
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | CATA |
| Kategorija | Kaitlentės |
| Prekės kodas | 8422248055864 |
| Gamintojo kodas | ib 2 plus bk |
| Kaitviečių skaičius | 2vnt. |
| Tipas | indukcinė kaitlentė |
| Paviršiaus danga | stiklo keramika |
| Montavimo tipas | Įmontuojamos |
| Galia | 3700w |
| Valdymas | jutiklinis |
| Aukštis | 6.8cm |
| Plotis | 59cm |
| Gylis | 35cm |
| Matmenys | 60 x 6.8 x 33cm |
| Svoris | 6.12kg |
| Kaitinimo galingumo lygiai | 9 |
| Likutinės šilumos indikatorius | + |
| Apsaugos nuo vaikų užraktas | + |
| Automatinis išsijungimas | + |
| Laikmatis | + |
| Ekranėlis su skaitmenine indikacija | + |
| Garsinis signalas | + |
| Puodo atpažinimo funkcija | + |
| Rėmelis | su rėmu |
| Susijusių prekių skaičius | 1 |
| Pardavėjo šalis | Lietuva |
| Rodyti daugiau | |































