Cat S42 H+ kaina
Cat S42 H+ kaina
Šiuo metu šios prekės pardavėjų nėra.
Siūlome peržiūrėti kitus pasiūlymus.
Jeigu norėtumėte, kad informuotume, kai ji atsiras -
paspauskite 💚Noriu.
Siūlome peržiūrėti kitus pasiūlymus.
Jeigu norėtumėte, kad informuotume, kai ji atsiras -
paspauskite 💚Noriu.
-
Dalintis Facebook
-
Kopijuoti nuorodą
Nuoroda nukopijuota
Anksčiau galioję pardavėjų pasiūlymai (41)
SALE OUT. Caterpillar CAT S42 H+ (Black) Dual SIM 5.5“ IPS LCD 720x1440/1.8GHz/3.. |
|
81.00 €
|
Išparduotapricemarket.lv |
SALE OUT. Caterpillar CAT S42 H+ (Black) Dual SIM 5.5“ IPS LCD 720x1440/1.8GHz/3.. |
|
92.37 €
|
Išparduotaenrike.lt |
SALE OUT. Caterpillar CAT S42 H+ (Black) Dual SIM 5.5“ IPS LCD 720x1440/1.8GHz/3.. |
|
95.63 €
|
Išparduotasmartonly.eu |
Išparduodama. Caterpillar CAT S42 H+ (Juodas) Dual SIM 5.5“ IPS LCD 720x1440/1.8.. |
|
99.99 €
|
Išparduotavarle.lt |
CAT S42 H+ Black 5.5 " IPS LCD 720 x 1440 pixels Mediatek Helio A20 Internal RAM.. |
|
188.34 €
|
Išparduotatoptech.lt |
CAT S42 H+ 14 cm (5.5") Hibridinis lizdas dviem SIM kortelėms Android 10.0 .. |
|
189.00 €
|
Išparduotafrog.ee |
CAT S42 H+ 14 cm (5.5") Hibridinis lizdas dviem SIM kortelėms Android 10.0 4G Mi.. |
|
189.81 €
|
Išparduotazemakaina.lt |
CAT S42 H+ Black, 5.5 , IPS LCD, 720 x 1440 pixels, Mediatek Helio A20, Interna.. |
|
190.17 €
|
Išparduotaerno.lt |
|
Technoaura.lt
|
Telefonas CAT S42 H+ |
|
192.00 €
|
Išparduotatechnoaura.lt |
CAT | S42 H+ | Black | 5.5 " | IPS LCD | 720 x 1440 pixels | Mediatek Helio A20 .. |
|
192.00 €
|
Išparduotamaziausiakaina.lt |
CAT S42 H+ Black 5.5 " IPS LCD 720 x 1440 pixels Mediatek Helio A20 Internal RAM.. |
|
192.00 €
|
Išparduotapirkpc.lt |
CAT | S42 H+ | Black | 5.5 " | IPS LCD | 720 x 1440 pixels | Mediatek Helio A20 .. |
|
192.00 €
|
Išparduotakilobaitas.lt |
CAT S42 H+ Black, 5,5", IPS LCD, 720 x 1440 taškų, "Mediatek Helio A20.. |
|
193.93 €
|
Išparduotacomplius.lt |
CAT S42 H+ Black, 5.5 col., IPS LCD, 720 x 1440 pixels, Mediatek Helio A20, Inte.. |
|
210.93 €
|
Išparduotafortakas.lt |
CAT S42 H+ Black, 5.5 ", IPS LCD, 720 x 1440 pixels, Mediatek Helio A20, Interna.. |
|
211.40 €
|
Išparduotaitwork.lt |
CAT S42 H+ Black 5,5 colių IPS LCD 720 x 1440 pikselių Mediatek Helio A20 vidinė.. |
|
214.00 €
|
Išparduotasolit.me |
Caterpillar Cat S42 H + Android Phone Dual-SIM, 32GB, black (CS42H-DAB-RON-NN) |
|
216.00 €
|
Išparduotasmartech.ee |
CAT S42 H+ 14 cm (5.5") Hibridinis lizdas dviem SIM kortelėms Android 10.0 4G Mi.. |
|
218.47 €
|
Išparduotabigbox.lt |
CAT S42 H+ Black 5.5 " IPS LCD 720 x 1440 pixels Mediatek Helio A20 Internal RAM.. |
|
223.94 €
|
Išparduotaelectrobase.lt |
Kainų kitimo istorija - Cat S42 H+

Kam mokėti daugiau?
- Apie kainas sužinokite pirmi
- Gaukite akcijų pasiūlymus
- Gaukite nuolaidų kodus
Gaukite pranešimus apie sumažėjusią kainą!
Prisijunkite ir mes jus pirmus informuosime apie kainų pasikeitimus! 💚
Prisijungti su Facebook Prisijungti su GoogleNenaudoji Facebook arba Gmail? Registruotis su el. paštu
Yra didelė tikimybė, kad šios prekės kaina sumažės 10% per ateinančias 3 savaites!
Atsiliepimai, komentarai, nuomonės - Cat S42 H+
Informacija
| Prekės ženklas | CAT |
| Kategorija | Mobilūs telefonai |
| Prekės kodas | 5060472352446 |
| Apsaugos laipsnis (IP) | IP69K |
| Garantija | 24 |
| Akumuliatoriaus/baterijos talpa | 4200 |
| Akumuliatoriaus/baterijos tipas | LiPo |
| Vienetai pakuotėje | 1 |
| Procesoriaus modelis | Mediatek Helio A20 MT 6761D |
| Procesoriaus branduoliai | 4 |
| Įdiegta operacinė sistema | Android |
| Bluetooth sąsaja | + |
| Bluetooth versija | 5.0 |
| 3G ryšio palaikymas | + |
| 4G ryšio palaikymas | + |
| Garantija baterijai | 12 |
| Ekrano tipas | LED LCD |
| Mobilaus telefono tipas | Liečiamu ekranu |
| Įdiegtos operacinės sistemos versija | 10 |
| Ekrano dydis | 5 |
| Didesnio atsparumo ekranas | Corning Gorilla Glass 5 |
| Operatyvioji atmintis (RAM) | 3 GB |
| WiFi sąsaja | + |
| WiFi Direct sąsaja | + |
| Belaidis įkrovimas | - |
| NFC | + |
| USB jungties tipas | USB Type-C |
| Navigacijos (GPS) funkcija | + |
| Ausinių lizdas | Yra (3.5 mm) |
| Akumuliatorius/baterija keičiama | - |
| Greitas akumuliatoriaus įkrovimas | - |
| Speciali apsauga | Atsparus drėgmei |
| Palaikomos atminties kortelės | microSDXC |
| Ekrano raiška | 720 x 1440 |
| Atminties talpa | 32 GB |
| Modelis | CAT S42 H + |
| Priekinė kamera | 5 MP |
| Galinė kamera | 13 MP |
| SIM kortelės tipas | Nano SIM |
| Palaikomų SIM kortelių skaičius | 2 |
| Rodyti daugiau Rodyti mažiau | |















































vytautas v.
2023-12-18 20:27:02
Geras telefonas tik daznai valyt reik nes stringa duomenu ikelimas