Mikrobangų krosnelė Caso SMG20 kaina
Mikrobangų krosnelė Caso SMG20 kaina
Mikrobangų krosnelė Caso SMG 20Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 183.9 € |
|
137.63 €*
|
Į parduotuvę senukai.lt |
Mikrobangų krosnelė Caso SMG 20Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 183.9 € |
|
137.63 €*
|
Į parduotuvę 1a.lt |
Mikrobangų krosnelė Caso | Microwave with grill | SMG20 | Free standing | 800 W .. |
|
140.37 €
9 d.d.
Pristatymo laikas: 9 d.d. |
140.37 €
9 d.d.
Pristatymo laikas: 9 d.d. |
* !!! Kaina galioja registruotiems internetinės parduotuvės lojalumo programos nariams. Registracija galima pardavėjo internetinėje parduotuvėje.
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-04-03 13:22
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | Caso |
| Kategorija | Mikrobangų krosnelės |
| Prekės kodas | 4038437033243 |
| Tipas | mikrobangų krosnelė |
| Montavimo tipas | laisvai statomos |
| Galia | 800w |
| Aukštis | 29cm |
| Plotis | 46cm |
| Gylis | 34.5cm |
| Svoris | 11.9kg |
| Talpa | 20l |
| Valdymas | mechaninis, elektroninis |
| Laikmatis | + |
| Grilis | + |
| Grilio galingumas | 1000w |
| Besisukantis padėklas | 25.5cm |
| Galios lygių skaičius | 5 |
| Atitirpinimo režimas | + |
| Laikmačio funkcija | + |
| Veikimo pabaigos signalas | + |
| Vidaus danga | nerūdijantis plienas |
| Konvekcija | - |
| Kita informacija | 8 automatinės programos; 2 kombinuotos programos; įkaitinimo ir greito atitirpinimo funkcijos; veidrodinės durelės |
| Rodyti daugiau | |













































