Kaitlentė Candy CH64CCB kaina
Kaitlentė Candy CH64CCB kaina
Elektrinė kaitlentė CANDY CH64CCB/4U2Kaina taikoma ERMI KLUBO nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 199 € NEMOKAMAS pristatymasNEMOKAMAS pristatymas |
|
139.00 €*
|
Į parduotuvę ermitazas.lt |
Elektrinė kaitlentė Candy CH64CCB/4U2Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 193.9 € Daugiau |
|
161.00 €*
|
Į parduotuvę senukai.lt |
Candy CH64CCBKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 305.0 € |
|
243.00 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
Elektrinė kaitlentė Candy CH64CCB/4U2Pristatymas per 1-2 d.d. sandėlio prekėms. Lizingas iki 24 mėn. be jokio pabrangimo |
|
138.22 €
7-14 d.d.
Pristatymo kaina: 3.99 € Pristatymo laikas: 7-14 d.d. |
138.22 €
7-14 d.d.
Pristatymo kaina: 3.99 € Pristatymo laikas: 7-14 d.d. |
Vetrokeramikos kaitlentė Candy Idea CH64CCB/4U2Daugiau |
|
138.22 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
138.22 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
Candy CH64CCB/ 4U2 kaitlentė6 mėn. lizingas be jokio pabrangimo vos nuo 23.17 eur/mėn Daugiau |
|
139.00 €
6-7 d.d.
Pristatymo kaina: 5.99 € Pristatymo laikas: 6-7 d.d. |
139.00 €
6-7 d.d.
Pristatymo kaina: 5.99 € Pristatymo laikas: 6-7 d.d. |
Elektrinė kaitlentė CANDY CH64CCB/4U2Kaina taikoma ERMI KLUBO nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 199 € |
|
139.00 €*
|
Į parduotuvę ermitazas.lt |
Candy | Hob | CH64CCB/4U2 | Vitroceramic | Number of burners/cooking zones 4 | T..Daugiau |
|
141.10 €
|
Į parduotuvę smartech.ee |
Candy | Hob | CH64CCB/4U2 | Vitroceramic | Number of burners/cooking zones 4 | T.. |
|
142.49 €
|
Į parduotuvę skytech.lt |
Candy | Hob | CH64CCB/4U2 | Vitroceramic | Number of burners/cooking zones 4 | T.. |
|
146.41 €
|
Į parduotuvę elektrika.lv |
Candy | Hob | CH64CCB/4U2 | Vitroceramic | Number of burners/cooking zones 4 | T.. |
|
146.41 €
|
Į parduotuvę fortakas.lt |
Kaitlentė CANDY CH64CCB/4U2 Juoda, 4 kaitvietėsNemokamas pristatymas |
|
147.08 €
|
Į parduotuvę bikuva.lt |
Candy CH64CCB/4U2 ceramic hob |
|
147.09 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
147.09 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
Candy | Hob | CH64CCB/4U2 | Vitroceramic | Number of burners/cooking zones 4 | T.. |
|
149.90 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
149.90 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
Candy | Hob | CH64CCB/4U2 | Vitroceramic | Number of burners/cooking zones 4 | T.. |
|
149.92 €
|
Į parduotuvę maziausiakaina.lt |
Candy | Hob | CH64CCB/4U2 | Vitroceramic | Number of burners/cooking zones 4 | T.. |
|
149.92 €
|
Į parduotuvę pirkpc.lt |
Candy | Hob | CH64CCB/4U2 | Vitroceramic | Number of burners/cooking zones 4 | T.. |
|
149.92 €
|
Į parduotuvę vieni.lt |
Candy | Hob | CH64CCB/4U2 | Vitroceramic | Number of burners/cooking zones 4 | T..Daugiau |
|
150.62 €
|
Į parduotuvę etop.lt |
Candy | Hob | CH64CCB/4U2 | Vitroceramic | Number of burners/cooking zones 4 | T.. |
|
155.63 €
|
Į parduotuvę baitera.lt |
Elektrinė kaitlentė Candy CH64CCB/4U2Išsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 599 Eur |
|
161.00 €
7-14 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 7-14 d.d. |
161.00 €
7-14 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 7-14 d.d. |
Elektrinė kaitlentė Candy CH64CCB/4U2Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 193.9 € Daugiau |
|
161.00 €*
|
Į parduotuvę 1a.lt |
Elektrinė kaitlentė Candy CH64CCB/4U2Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 193.9 € Daugiau |
|
161.00 €*
|
Į parduotuvę senukai.lt |
Candy | Hob | CH64CCB/4U2 | Vitroceramic | Number of burners/cooking zones 4 | T.. |
|
162.02 €
1 d.d.
Pristatymo laikas: 1 d.d. |
162.02 €
1 d.d.
Pristatymo laikas: 1 d.d. |
Candy CH64CCBKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 305.0 € |
|
243.00 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
* !!! Kaina galioja registruotiems internetinės parduotuvės lojalumo programos nariams. Registracija galima pardavėjo internetinėje parduotuvėje.
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-04-03 21:17
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | CANDY |
| Kategorija | Kaitlentės |
| Prekės kodas | 8059019059129 |
| Gamintojo kodas | ch64ccb/4u2 |
| Kaitviečių skaičius | 4vnt. |
| Tipas | keraminė kaitlentė |
| Paviršiaus danga | keramika |
| Montavimo tipas | Įmontuojamos |
| Galia | 7200w |
| Valdymas | jutiklinis |
| Aukštis | 4cm |
| Plotis | 59cm |
| Gylis | 52cm |
| Matmenys | 59x52x4cm |
| Svoris | 7.4kg |
| Kaitinimo galingumo lygiai | - |
| Likutinės šilumos indikatorius | + |
| Apsaugos nuo vaikų užraktas | + |
| Ekranėlis su skaitmenine indikacija | + |
| Puodo atpažinimo funkcija | - |
| Laikiklių tipas | be laikiklių |
| Rėmelis | be rėmo |
| Rodyti daugiau | |
















































