Šaldytuvas Candy CCT3L517ES kaina
Šaldytuvas Candy CCT3L517ES kaina
Candy CCT3L517ESKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 392.0 € |
|
299.79 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
Šaldytuvas su šaldikliu CANDY CCT3L517ES, 176 cmKaina taikoma ERMI KLUBO nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 499 € NEMOKAMAS pristatymasNEMOKAMAS pristatymas |
|
329.00 €*
|
Į parduotuvę ermitazas.lt |
Candy CCT3L517ES šaldytuvas6 mėn. lizingas be jokio pabrangimo vos nuo 49.97 eur/mėn |
|
299.79 €
3-4 d.d.
Pristatymo kaina: 20.99 € Pristatymo laikas: 3-4 d.d. |
299.79 €
3-4 d.d.
Pristatymo kaina: 20.99 € Pristatymo laikas: 3-4 d.d. |
Candy CCT3L517ESKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 392.0 € |
|
299.79 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
Candy Pastatomas 2 durų Šaldytuvas, su „Low Frost“ technologija, Sidabrinės spal.. |
|
299.79 €
5 d.d.
Pristatymo laikas: 5 d.d. |
299.79 €
5 d.d.
Pristatymo laikas: 5 d.d. |
Candy City Combi CCT3L517ES Pastatomi 260 L E Sidabras |
|
304.04 €
6 d.d.
Pristatymo laikas: 6 d.d. |
304.04 €
6 d.d.
Pristatymo laikas: 6 d.d. |
Šaldytuvas su šaldikliu CANDY CCT3L517ES, 176 cmKaina taikoma ERMI KLUBO nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 499 € |
|
329.00 €*
|
Į parduotuvę ermitazas.lt |
Fridge-freezer CCT3L517ES |
|
333.81 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
333.81 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
* !!! Kaina galioja registruotiems internetinės parduotuvės lojalumo programos nariams. Registracija galima pardavėjo internetinėje parduotuvėje.
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-04-03 15:57
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | CANDY |
| Kategorija | Šaldytuvai |
| Prekės kodas | 8059019046730 |
| Gamintojo kodas | cct3l517es |
| Šaldytuvo tipas | Šaldytuvas su šaldikliu apačioje |
| Energijos klasė | e |
| Energijos sąnaudos per metus | 214kwh |
| Bendra talpa | 260l |
| Šaldytuvo talpa | 186l |
| Šaldiklio talpa | 74l |
| Šaldytuvo atitirpinimas | rankinis atitirpinimas |
| Šaldiklio atitirpinimas | rankinis atitirpinimas |
| Šaldiklio efektyvumas be elektros srovės | 11val. |
| Užšaldymo galia | 3.3kg/24h |
| Klimato klasė | n-st |
| Maksimalus triukšmo lygis | 39db |
| Montavimo tipas | laisvai pastatomas |
| Valdymas | elektroninis |
| Papildomos funkcijos | nofrost |
| Plotis | 54.5cm |
| Aukštis | 176cm |
| Gylis | 55cm |
| Svoris | 50kg |
| Lentynėlė buteliams | - |
| Daržovių stalčius | + |
| Vidaus apšvietimas | + |
| Kiaušinių dėklas | + |
| Šalto vandens tiekimo sistema | - |
| Šaldiklio valdymas | elektroninis |
| Greitas užšaldymas | - |
| Keičiama durų kryptis | + |
| Lentynos | 4 |
| Žemos temperatūros kamera | + |
| Palaikomos technologijos | low frost |
| STAR klasė | 4 |
| Pardavėjo šalis | Lietuva |
| Rodyti daugiau | |

































