Gartraukis Candy CBT625/2X kaina
Gartraukis Candy CBT625/2X kaina
Gartraukis Candy CBT625/2X, nerūdijančiojo plieno sp.Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 100.9 € |
|
75.90 €*
|
Į parduotuvę senukai.lt |
Telescopic hood CBT625X/2X |
|
73.77 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
73.77 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
Candy CBT625/ 2X/ 1 montuojamasis gartraukis6 mėn. lizingas be jokio pabrangimo vos nuo 12.30 eur/mėn |
|
73.78 €
7-8 d.d.
Pristatymo kaina: 5.99 € Pristatymo laikas: 7-8 d.d. |
73.78 €
7-8 d.d.
Pristatymo kaina: 5.99 € Pristatymo laikas: 7-8 d.d. |
Įmontuojamas ištraukiamas gartraukis Candy CBT625/2X/1Pristatymas per 1-2 d.d. sandėlio prekėms. Lizingas iki 24 mėn. be jokio pabrangimo |
|
73.78 €
1-2 d.d.
Pristatymo kaina: 3.99 € Pristatymo laikas: 1-2 d.d. |
73.78 €
1-2 d.d.
Pristatymo kaina: 3.99 € Pristatymo laikas: 1-2 d.d. |
Įmontuojamas gartraukis Candy CBT625/2X/1Yra sandėlyje. |
|
74.00 €
1-2 d.d.
Pristatymo laikas: 1-2 d.d. |
74.00 €
1-2 d.d.
Pristatymo laikas: 1-2 d.d. |
Gartraukis Candy CBT625/2XDaugiau |
|
74.39 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
74.39 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
Gartraukis Candy CBT625/2X |
|
75.50 €
1-3 d.d.
Pristatymo laikas: 1-3 d.d. |
75.50 €
1-3 d.d.
Pristatymo laikas: 1-3 d.d. |
Įmontuojamas ištraukiamas gartraukis Candy CBT625/2X/1Išsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 599 Eur |
|
75.90 €
1-2 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 1-2 d.d. |
75.90 €
1-2 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 1-2 d.d. |
Gartraukis Candy CBT625/2X, nerūdijančiojo plieno sp.Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 100.9 € |
|
75.90 €*
|
Į parduotuvę senukai.lt |
Gartraukis Candy CBT625/2X, nerūdijančiojo plieno sp.Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 100.9 € |
|
75.90 €*
|
Į parduotuvę 1a.lt |
Gartraukis Candy CBT625/2XNemokamas pristatymas |
|
77.55 €
|
Į parduotuvę bikuva.lt |
Candy CBT625/2X/1 Hood, B, Telescopic, Built-in, Width 60 cm, Extraction power 3.. |
|
77.59 €
|
Į parduotuvę skytech.lt |
Candy CBT625/2X/1 Hood, B, Telescopic, Built-in, Width 60 cm, Extraction power 3.. |
|
78.75 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
78.75 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
Candy Hood | CBT625/2X/1 | Telescopic | Energy efficiency class B | Width 60 cm .. |
|
78.77 €
|
Į parduotuvę vieni.lt |
Gartraukis Candy CBT625/2X/1 teleskopinis klasė B plotis 60 cm traukos galia 332.. |
|
78.99 €
|
Į parduotuvę ogmina.lt |
Candy Hood | CBT625/2X/1 | Telescopic | Energy efficiency class B | Width 60 cm .. |
|
80.27 €
|
Į parduotuvę maziausiakaina.lt |
Candy CBT625/2X/1 Hood, B, Telescopic, Built-in, 60 cm Width, 332 m/h Extraction..Daugiau |
|
80.41 €
|
Į parduotuvę smartech.ee |
Candy CBT625/2X/1 Hood, B, Telescopic, Built-in, Width 60 cm, Extraction power 3.. |
|
81.19 €
|
Į parduotuvę elektrika.lv |
Candy CBT625/2X/1 Hood, B, Telescopic, Built-in, Width 60 cm, Extraction power 3.. |
|
90.87 €
1 d.d.
Pristatymo laikas: 1 d.d. |
90.87 €
1 d.d.
Pristatymo laikas: 1 d.d. |
Candy Hood | CBT625/2X/1 | Telescopic | Energy efficiency class B | Width 60 cm .. |
|
101.47 €
|
Į parduotuvę baitera.lt |
* !!! Kaina galioja registruotiems internetinės parduotuvės lojalumo programos nariams. Registracija galima pardavėjo internetinėje parduotuvėje.
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-04-02 17:03
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | CANDY |
| Kategorija | Gartraukiai |
| Prekės kodas | 8016361970939 |
| Tipas | Įmontuojamas gartraukis |
| Gamintojo kodas | cbt625/2x |
| Energijos sunaudojimas per metus | -kwh |
| Energijos klasė | b |
| Srauto tėkmės dinaminis efektyvumas | - |
| Dinaminio srauto efektyvumo klasė | - |
| Apšvietimo efektyvumas | -lux/w |
| Apšvietimo efektyvumo klasė | - |
| Riebalų filtravimo efektyvumas (%) | - |
| Riebalų filtravimo efektyvumo klasė | - |
| Minimalus oro srautas | -m3/h |
| Ventiliacijos trauka | 332m³/val. |
| Maksimalus triukšmo lygis | 59db |
| Energijos sąnaudos prietaisui veikiant budėjimo režimu | -w |
| Energijos sąnaudos esant išjungimo režimui | -w |
| Varikliai | 1vnt. |
| Darbo greičiai | 3 |
| Intensyvus greitis | - |
| Korpusas | nerūdijantis plienas |
| Riebalų filtrai | + |
| Riebalų filtrų tipas | aliuminis |
| Apšvietimas | + |
| Aukštis | 17.6cm |
| Plotis | 60cm |
| Gylis | 43cm |
| Valdymas | sensorinis |
| Ventiliavimo angos skersmuo | 120mm |
| Anglies filtrai komplektacijoje | - |
| Kita informacija | slider valdymas; anglies filtrai užsakomi atskirai; plaunamas filtras |
| Rodyti daugiau | |














































