Brother MFC-L6800DW kaina
Brother MFC-L6800DW kaina
Siūlome peržiūrėti kitus pasiūlymus.
Jeigu norėtumėte, kad informuotume, kai ji atsiras -
paspauskite 💚Noriu.
| Prekės ženklas | BROTHER |
| Kategorija | Daugiafunkciniai spausdintuvai |
| Prekės kodas | 4977766754057 |
| Gamintojo kodas | MFCL6800DWRF1 |
| Tipas | Lazerinis spausdintuvas |
| Spausdinimo dydžiai | A4+ |
| Spausdinimo medžiagos | Etiketės, Popierius, Blizgus popierius, Kortelės, Matinis popierius, Vokas |
| Nespalvoto spausdinimo greitis | 46ppm/A4 |
| Spalvoto spausdinimo greitis | -ppm/A4 |
| Pirmo puslapio atspausdinimas per | 7.5sek. |
| Spausdinimo raiška | 1200 x 1200dpi |
| Standartinė padavimo talpa | 520lapai(-ų) |
| Išėjimo talpa | 250lapai(-ų) |
| Resursas | -psl./mėn. |
| Skeneris | Yra |
| Skenavimo raiška | 1200 x 1200dpi |
| Skenerio tipas | CIS |
| Kopijavimo aparatas | Yra |
| Kopijavimo raiška | 1200 x 600dpi |
| Faksas | Nėra |
| Jungties tipas | USB, RJ-45 (LAN) |
| Galia | 645W |
| Standartinė atmintis | 512MB |
| Operacinė sistema | Mac OS, Windows, Linux |
| Matmenys | 43.5 x 48.6 x 42.7 cm |
| Svoris | 18.9kg |
| Kita informacija | Automatic feeder |
| WiFi | Yra |
| Dvipusio spausdinimo prietaisas | Yra |
| Nuskaitymas į el. paštą | - |
| Ekranas | Įvairių spalvų |
| Automatinis dvipusis kopijavimas | + |
| Rodyti daugiau | |


























