Brother HL-L9310CDW kaina
Brother HL-L9310CDW kaina
BROTHER HL-L9310CDW COLOUR LASER PRINTER, DUPLEX, LAN-1GBE, WIFI, NFC, 1GB, 31PPMNemokamas pristatymasNemokamas pristatymas perkant už 150€ ar daugiau Lizingas be palūkanųLizingas be jokių palūkanų! |
|
575.00 €
|
Į parduotuvę topocentras.lt |
Lazerinis spausdintuvas Brother HL-L9310CDW, spalvotasKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 679 € |
|
609.00 €*
|
Į parduotuvę senukai.lt |
BROTHER HL-L9310CDW SPALVOTAS LAZERINIS Spausdintuvas, DVIPUSIS, LAN-1GBE, WIFI,..Daugiau |
|
522.87 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
522.87 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
Brother HL-L9310CDW HLL9310CDWZW1 |
|
547.99 €
13 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 13 d.d. |
547.99 €
13 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 13 d.d. |
FL Brother HL-L9310CDW Farblaserdrucker A4/LAN/WLAN/Duplex | HLL9310CDWG1 | 4977.. |
|
565.25 €
|
Į parduotuvę multo.eu |
Brother spausdintuvas HL-L9310CDW HLL9310CDW (HLL9310CDWG1) | HLL9310CDWG1 | 497..Daugiau |
|
573.20 €
|
Į parduotuvę enter24.eu |
BROTHER HL-L9310CDW COLOUR LASER PRINTER, DUPLEX, LAN-1GBE, WIFI, NFC, 1GB, 31PPMNemokamas pristatymasNemokamas pristatymas perkant už 150€ ar daugiau Lizingas be palūkanųLizingas be jokių palūkanų! |
|
575.00 €
|
Į parduotuvę topocentras.lt |
Brat/HL-L9310CDW/Tlač/Laserová/A4/LAN/WiFi/USB | 31700511 | 4977766774246 |
|
578.60 €
|
Į parduotuvę b2cshop.eu |
Brother HL-L9310CDW laser printer Colour 2400 x 600 DPI A4 Wi-FiDaugiau |
|
595.67 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
595.67 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
Brother HLL9310CDWG1 Spalvota lazerinė spausdintuvė su dvipusiu spausdinimu ir W.. |
|
602.28 €
|
Į parduotuvę senetic.lt |
Lazerinis spausdintuvas Brother HL-L9310CDW, spalvotasKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 679 € |
|
609.00 €*
|
Į parduotuvę senukai.lt |
Lazerinis spausdintuvas Brother HL-L9310CDW, spalvotasKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 679 € |
|
609.00 €*
|
Į parduotuvę 1a.lt |
Brother HL-L9310CDW - printer color |
|
631.76 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
631.76 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
FL Brother HL-L9310CDW spalvotas lazerinis spausdintuvas A4 / LAN / WLAN / Dvipu.. |
|
658.09 €
|
Į parduotuvę marsietis.lt |
BROTHER HL-L9310CDW COLOUR LASER PRINTER, DUPLEX, LAN-1GBE, WIFI, NFC, 1GB, 31PPMDaugiau |
|
669.85 €
|
Į parduotuvę electrobase.lt |
"FL Brother HL-L9310CDW Farblaserdrucker A4/LAN/WLAN/Duplex"Pristatymas per 1-2 d.d. sandėlio prekėms. Lizingas iki 24 mėn. be jokio pabrangimo |
|
1581.09 €
7-10 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 7-10 d.d. |
1581.09 €
7-10 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 7-10 d.d. |
"FL Brother HL-L9310CDW Farblaserdrucker A4/LAN/WLAN/Duplex"Išsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 599 Eur |
|
1660.14 €
7-10 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 7-10 d.d. |
1660.14 €
7-10 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 7-10 d.d. |
* !!! Kaina galioja registruotiems internetinės parduotuvės lojalumo programos nariams. Registracija galima pardavėjo internetinėje parduotuvėje.
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-05-22 07:09
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | BROTHER |
| Kategorija | Daugiafunkciniai spausdintuvai |
| Prekės kodas | 4977766774222 |
| Gamintojo kodas | hll9310cdwre1 |
| Tipas | lazerinis spausdintuvas |
| Spausdinimo dydžiai | 216 x 356 mm, 215.9 x 279.4 mm, 148 x 210 mm, 105 x 148 mm, 210 x 297 mm |
| Maksimalus dokumento dydis | a4 |
| Spausdinimo medžiagos | etiketės, blizgus popierius, kortelės, matinis popierius |
| Nespalvoto spausdinimo greitis | 31ppm/a4 |
| Spalvoto spausdinimo greitis | 31ppm/a4 |
| Spausdinimo raiška | 2400 x 600dpi |
| Standartinė padavimo talpa | 300lapai(-ų) |
| Išėjimo talpa | 150lapai(-ų) |
| Resursas | 80000psl./mėn. |
| Spalvotas spausdinimas | + |
| Skeneris | - |
| Kopijavimo aparatas | - |
| Faksas | - |
| Jungties tipas | usb |
| Galia | 580w |
| Tinklo plokštės greitis | 10/100/1000 mbit/s |
| Standartinė atmintis | 1024mb |
| Operacinė sistema | mac os, windows, linux |
| Matmenys | 44.1 x 31.3 x 48.6cm |
| Svoris | 22kg |
| Kita informacija | automatinis dvipusis spausdinimas |
| Pakuotės turinys | vartotojo instrukcija |
| WiFi | + |
| Dvipusio spausdinimo prietaisas | + |
| Bevielio tinklo plokštė (WLAN) | ieee 802.11 b/g/n |
| Triukšmo lygis | 49db |
| Ekranas | Įvairių spalvų |
| Rodyti daugiau | |












































