Siuvimo mašina Brother CV 3550 kaina
Siuvimo mašina Brother CV 3550 kaina
Brother CV3550Kaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 694.0 € |
|
532.00 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
* !!! Kaina galioja registruotiems internetinės parduotuvės lojalumo programos nariams. Registracija galima pardavėjo internetinėje parduotuvėje.
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-02-06 22:58
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | BROTHER |
| Kategorija | Siuvimo mašinos |
| Prekės kodas | 4977766775199 |
| Siuvimo mašinos tipas | elektromechaninė siuvimo mašina |
| Svoris | 10.6kg |
| Matmenys | 49 x 38 x 45cm |
| Siuvimo programų skaičius | - |
| Apšvietimas | + |
| Siuvimo greitis (dygsnių per minutę) | 1000 |
| Reguliuojamas dygsnio ilgis | + |
| Reguliuojamas dygsnio plotis | + |
| Maksimalus dygsnio plotis | 6mm |
| Elektroninis variklio reguliavimas | + |
| Adatos padėties pozicionavimas | - |
| Automatinis užtvirtinimas | - |
| Rankovinė platforma | + |
| Viršutinio siūlo įtempimo reguliatorius | + |
| Pėdelės spaudimo reguliatorius | + |
| Rodyti daugiau | |
















