Siuvimo mašina Brother CS70S kaina
Siuvimo mašina Brother CS70S kaina
Brother CS70SKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 283.0 € |
|
243.40 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
BROTHER CS70S Kompiuterizuota siuvimo mašina |
|
248.98 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
248.98 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
* !!! Kaina galioja registruotiems internetinės parduotuvės lojalumo programos nariams. Registracija galima pardavėjo internetinėje parduotuvėje.
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-04-03 15:57
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | BROTHER |
| Kategorija | Siuvimo mašinos |
| Prekės kodas | 4977766808675 |
| Siuvimo mašinos tipas | kompiuterizuota siuvimo mašina |
| Svoris | 6.2kg |
| Matmenys | 47 x 22 x 38cm |
| Siuvimo programų skaičius | 70 |
| Siuvimo programos | sagų įsiuvimas, užtrauktuko įsiuvimas, dekoratyvinis dygsnis, paslėptas dygsnys, apmėtymo dygsnys, tiesus dygsnys, zigzagas, overlokinė siūlė |
| Apšvietimas | + |
| Siuvimo greitis (dygsnių per minutę) | 750 |
| Reguliuojamas dygsnio ilgis | + |
| Reguliuojamas dygsnio plotis | + |
| Maksimalus dygsnio ilgis | 5mm |
| Maksimalus dygsnio plotis | 7mm |
| Elektroninis variklio reguliavimas | + |
| Vertikali šaudyklė | - |
| Horizontali šaudyklė | + |
| Siuvimas dviguba adata | + |
| Adatos padėties pozicionavimas | + |
| Sustiprintų siūlių siuvimas | + |
| Automatinis užtvirtinimas | + |
| Rankovinė platforma | + |
| Prietaisas viršutiniam siūlui įverti | + |
| Viršutinio siūlo įtempimo reguliatorius | + |
| Pėdelės spaudimo reguliatorius | - |
| Siūlės indikacinis langelis | - |
| Įmontuota aksesuarų dėžutė | + |
| Priedai ir aksesuarai | pėdelė, adatų komplektas, atsuktuvas, minkštas gaubtas, instrukcija, kojelės sagai, ritės, Šepetėlis |
| Pardavėjo šalis | Lietuva |
| Rodyti daugiau | |






















