Bosch WGB244A40 kaina
Bosch WGB244A40 kaina
Skalbimo mašina Bosch WGB244A40 8 serijos, 9 kg, 1400 aps./min. |
|
799.00 €
1 d.d.
Pristatymo laikas: 1 d.d. |
799.00 €
1 d.d.
Pristatymo laikas: 1 d.d. |
Bosch Serija 8 WGB244A40Kaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 1064.0 € |
|
879.00 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
BOSCH WGB244A40 Skalbimo mašinaVELYKOS! Lizingas be JOKIO pabrangimo per 10 mėn.! |
|
799.00 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
799.00 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
Skalbimo mašina Bosch WGB244A40Pristatymas per 1-2 d.d. sandėlio prekėms. Lizingas iki 24 mėn. be jokio pabrangimo |
|
799.00 €
|
Į parduotuvę bigbox.lt |
Skalbimo mašina Bosch WGB244A40 8 serijos, 9 kg, 1400 aps./min. |
|
799.00 €
1 d.d.
Pristatymo laikas: 1 d.d. |
799.00 €
1 d.d.
Pristatymo laikas: 1 d.d. |
Skalbimo mašina Bosch WGB244A40Išsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 599 Eur |
|
822.97 €
|
Į parduotuvę technorama.lt |
Bosch Serija 8 WGB244A40Kaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 1064.0 € |
|
879.00 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
Bosch WGB244A40 Serie 8 (weiß/Black, i-Dos) | WGB244A40 | 4242005350421 |
|
1039.25 €
|
Į parduotuvę enter24.eu |
WGB244A40 Serie 8, Waschmaschine weiß/schwarz, i-Dos |
|
1246.56 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
1246.56 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
* !!! Kaina galioja registruotiems internetinės parduotuvės lojalumo programos nariams. Registracija galima pardavėjo internetinėje parduotuvėje.
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-04-03 15:57
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | BOSCH |
| Kategorija | Skalbimo mašinos |
| Prekės kodas | 4242005350421 |
| Gamintojo kodas | wgb244a40 |
| Maks. skalbinių svoris | 9kg |
| Energijos klasė | a |
| Energijos sąnaudos per metus | 40kwh |
| Energijos sunaudojimas ciklui | 0.39kwh |
| Energijos sąnaudos išjungus | 0.5 |
| Metinės vandens sąnaudos | 5000l |
| Gręžimo klasė | b |
| Gręžimo greitis | 1400aps./min. |
| Standartinės programos laikas | 228min. |
| Palikto įjungimo režimo trukmė | -min. |
| Maksimalus triukšmo lygis | 69db |
| Montavimo tipas | laisvai statomos |
| Tipas | skalbimo mašina pakraunama iš priekio |
| Aukštis | 84.5cm |
| Plotis | 59.8cm |
| Gylis | 59cm |
| Svoris | 82.6kg |
| Vandens sąnaudos ciklui | 50l |
| Ekranas | + |
| Laikmatis | + |
| Skalbimo programų skaičius | - |
| Greitas skalbimas | + |
| Ekonomiškas skalbimas | + |
| Papildomas skalavimas | + |
| Kitos skalbimo programos | medvilnės programa, džinsų skalbimas, sporto programa, skalavimas, Šilkinių skalbinių programa, lengvai prižiūrimi audiniai, greita programa, Šaltas skalbimas |
| Skalbimo pradžios atidėjimas | + |
| Garų funkcija | + |
| Skalbimo programos pauzė | + |
| Rankinis temperatūros valdymas | + |
| Rankinis gręžimo greičio valdymas | + |
| Valdymas | elektroninis |
| Valdymo skydelio kalba | anglų k. |
| Išmanus įrenginys | + |
| Rodyti daugiau | |


























