Bosch WGB256A1SN kaina
Bosch WGB256A1SN kaina
BOSCH WGB256A1SN Skalbimo mašinaLizingas be JOKIO pabrangimo per 3 mėn.! TURIME - atsiėmimas per 20 min.! |
|
1099.00 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
1099.00 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
BOSCH WGB256A1SN |
|
1099.00 €
2 d.d.
Pristatymo kaina: 2.50 € Pristatymo laikas: 2 d.d. |
1099.00 €
2 d.d.
Pristatymo kaina: 2.50 € Pristatymo laikas: 2 d.d. |
Bosch Serija 8 WGB256A1SNTik programėlėje Pigu PLUS nariams! Atgauk iki 4X kartų daugiau PiguEurais! |
|
1187.00 €
|
Į parduotuvę pigu.lt |
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-05-13 20:09
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | BOSCH |
| Kategorija | Skalbimo mašinos |
| Prekės kodas | 4242205493296 |
| Gamintojo kodas | wgb256a1sn |
| Maks. skalbinių svoris | 10kg |
| Energijos klasė | a |
| Energijos sąnaudos per metus | 35kwh |
| Energijos sunaudojimas ciklui | 0.354kwh |
| Energijos sąnaudos išjungus | 0.5 |
| Metinės vandens sąnaudos | -l |
| Gręžimo klasė | a |
| Gręžimo greitis | 1600aps./min. |
| Standartinės programos laikas | 237min. |
| Palikto įjungimo režimo trukmė | -min. |
| Maksimalus triukšmo lygis | 72db |
| Montavimo tipas | laisvai statomos |
| Tipas | skalbimo mašina pakraunama iš priekio |
| Aukštis | 84.5cm |
| Plotis | 59.8cm |
| Gylis | 59cm |
| Svoris | -kg |
| Vandens sąnaudos ciklui | 48l |
| Ekrano tipas | led |
| Inverterinis variklis | + |
| Ekranas | + |
| Laikmatis | + |
| Skalbimo programų skaičius | - |
| Greitas skalbimas | + |
| Ekonomiškas skalbimas | + |
| Papildomas skalavimas | + |
| Lengvas lyginimas | + |
| Kitos skalbimo programos | medvilnės programa, vilnos skalbimo programa, sporto programa, delikatus skalbimas, gręžimas + sausinimas, greita programa, papildomas skalavimas, skalbimas garais |
| Skalbimo pradžios atidėjimas | + |
| Garų funkcija | + |
| Skalbimo programos pauzė | + |
| Rankinis temperatūros valdymas | + |
| Rankinis gręžimo greičio valdymas | + |
| Apsauga nuo vaikų | + |
| Kita informacija | putų kontrolė |
| Automatinis svėrimas | + |
| Valdymas | elektroninis |
| Išmanus įrenginys | + |
| Savybės | garų funkcija, lengvas lyginimas |
| Rodyti daugiau | |




































