Orkaitė Bosch HBG7741B1 kaina
Orkaitė Bosch HBG7741B1 kaina
BOSCH HBG7741B1 OrkaitėLizingas be JOKIO pabrangimo per 3 mėn.! TURIME - atsiėmimas per 20 min.! |
|
769.00 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
769.00 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
Orkaitė BOSCH HBG7741B1 |
|
781.52 €
9 d.d.
Pristatymo laikas: 9 d.d. |
781.52 €
9 d.d.
Pristatymo laikas: 9 d.d. |
Bosch HBG7741B1 orkaitė10 mėn. lizingas be jokio pabrangimo vos nuo 80.36 eur/mėn |
|
803.58 €
|
Į parduotuvę rde.lt |
Bosch HBG7741B1Tik programėlėje Pigu PLUS nariams! Atgauk iki 4X kartų daugiau PiguEurais! |
|
864.71 €
|
Į parduotuvę pigu.lt |
Bosch Serie 8 HBG7741B1 oven 71 L Black |
|
880.76 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
880.76 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-05-17 04:08
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | BOSCH |
| Kategorija | Orkaitės |
| Prekės kodas | 4242005326563 |
| Savybės | laikmatis, grilis |
| Gamintojo kodas | hbg7741b1 |
| Orkaitės ertmės energijos suvartojimas ciklui | 0.87 |
| Energijos klasė | a+ |
| Kiekvienos ertmės energijos vartojimo efektyvumo indeksas | - |
| Tipas | Įmontuojama orkaitė, savaime išsivalanti orkaitė |
| Orkaitės tipas | elektrinė |
| Galia | 3600w |
| Aukštis | 59.5cm |
| Plotis | 59.4cm |
| Gylis | 68cm |
| Svoris | 37.5kg |
| Orkaitės tūris | 71l |
| Ekrano tipas | tft |
| Orkaitės valdymas | elektroninis |
| Laikmatis | + |
| Orkaitės durų užraktas nuo vaikų | + |
| Orkaitės durų stiklai | 4vnt. |
| Orkaitės apšvietimas | + |
| Grilis | + |
| Grilio galia | -kw |
| Vidaus danga | emalė |
| LCD ekranas | + |
| Kepimo skardos | 2vnt. |
| Kepimo grotelės | 1vnt. |
| Mėsos termometras | - |
| Apatinis kaitinimas | + |
| Viršutinis ir apatinis kaitinimas | + |
| Viršutinis kaitinimas | + |
| Ventiliatorius | + |
| Savaiminio išsivalymo funkcija | + |
| Konvekcija | + |
| Aušinimo ventiliatorius | + |
| Kita informacija | pirolizė |
| Maks. kaitinimo temperatūra (°C) | 300 |
| Gaminimo garuose funkcija | - |
| Funkcijos | 14, funkcija pica / duona, didelis grilis, apatinis šildymas, maisto šilumos palaikymas, gaminimas karštu oru |
| Priedai | 1 grotelės, 2 kepimo indai |
| Rodyti daugiau | |












































