Šaldiklis Bosch GIV11ADC0 kaina
Šaldiklis Bosch GIV11ADC0 kaina
BOSCH GIV11ADC0 ŠaldiklisVELYKOS! Lizingas be JOKIO pabrangimo per 10 mėn.! |
|
615.00 €
3-7 d.d.
Pristatymo laikas: 3-7 d.d. |
615.00 €
3-7 d.d.
Pristatymo laikas: 3-7 d.d. |
Šaldiklis Bosch GIV11ADC0Pristatymas per 1-2 d.d. sandėlio prekėms. Lizingas iki 24 mėn. be jokio pabrangimo |
|
617.10 €
|
Į parduotuvę bigbox.lt |
Šaldiklis Bosch Bosch šaldiklis GIV11ADC0 Series 6 C |
|
617.10 €
9 d.d.
Pristatymo laikas: 9 d.d. |
617.10 €
9 d.d.
Pristatymo laikas: 9 d.d. |
Šaldiklis Bosch GIV11ADC0Išsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 599 Eur |
|
635.61 €
|
Į parduotuvę technorama.lt |
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-04-03 17:03
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | BOSCH |
| Kategorija | Šaldikliai |
| Prekės kodas | 4242005127153 |
| Tipas | Šaldiklis |
| Gamintojo kodas | giv11adc0 |
| Energijos klasė | c |
| Energijos sąnaudos per metus | 105kwh |
| Bendra talpa | 70l |
| Šaldiklio atitirpinimas | pusiau automatinis atitirpinimas |
| Šaldiklio efektyvumas be elektros srovės | 11val. |
| Užšaldymo galia | 5.4kg/24h |
| Maksimalus triukšmo lygis | 37db |
| Montavimo tipas | Įmontuojami |
| Aukštis | 71.2cm |
| Plotis | 55.8cm |
| Gylis | 54.5cm |
| Svoris | -kg |
| Energijos sąnaudos | -kwh/24 h |
| Vidaus apšvietimas | - |
| Šaldiklio valdymas | elektroninis |
| Greitas užšaldymas | + |
| Ledo gaminimo įranga | - |
| Kita informacija | 3 krepšiai; temperatūros reguliavimas |
| Rodyti daugiau | |

























