Gartraukis Bosch DWP64BC50 kaina
Gartraukis Bosch DWP64BC50 kaina
Gartraukis Bosch DWP64BC50Yra sandėlyje. |
|
244.00 €
1-2 d.d.
Pristatymo laikas: 1-2 d.d. |
244.00 €
1-2 d.d.
Pristatymo laikas: 1-2 d.d. |
Gartraukis Bosch DWP64BC50 Serija 2, Pilkos spalvos |
|
246.84 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
246.84 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
Bosch DWP64BC50 gartraukis6 mėn. lizingas be jokio pabrangimo vos nuo 41.14 eur/mėn |
|
246.84 €
11-12 d.d.
Pristatymo kaina: 6.49 € Pristatymo laikas: 11-12 d.d. |
246.84 €
11-12 d.d.
Pristatymo kaina: 6.49 € Pristatymo laikas: 11-12 d.d. |
Montuojamas prie sienos kamino tipo gartraukis Bosch DWP64BC50Pristatymas per 1-2 d.d. sandėlio prekėms. Lizingas iki 24 mėn. be jokio pabrangimo |
|
246.84 €
7-14 d.d.
Pristatymo kaina: 3.99 € Pristatymo laikas: 7-14 d.d. |
246.84 €
7-14 d.d.
Pristatymo kaina: 3.99 € Pristatymo laikas: 7-14 d.d. |
Gartraukis Bosch Series 2 DWP64BC50, sidabro sp.Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 329 € |
|
246.90 €*
|
Į parduotuvę 1a.lt |
Montuojamas prie sienos kamino tipo gartraukis Bosch DWP64BC50Išsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 599 Eur |
|
246.90 €
7-14 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 7-14 d.d. |
246.90 €
7-14 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 7-14 d.d. |
Gartraukis Bosch Series 2 DWP64BC50, sidabro sp.Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 329 € |
|
246.90 €*
|
Į parduotuvę senukai.lt |
Gartraukis Bosch DWP64BC50 | BO701 |
|
254.10 €
4 d.d.
Pristatymo laikas: 4 d.d. |
254.10 €
4 d.d.
Pristatymo laikas: 4 d.d. |
Bosch Serie 2 DWP64BC50 gartraukis Tvirtinamas prie sienos Nerūdijančiojo plieno.. |
|
315.26 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
315.26 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
* !!! Kaina galioja registruotiems internetinės parduotuvės lojalumo programos nariams. Registracija galima pardavėjo internetinėje parduotuvėje.
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-04-02 21:55
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | BOSCH |
| Kategorija | Gartraukiai |
| Prekės kodas | 4242005031450 |
| Tipas | sieninis gartraukis |
| Gamintojo kodas | dwp64bc50 |
| Energijos sunaudojimas per metus | 53kwh |
| Energijos klasė | d |
| Srauto tėkmės dinaminis efektyvumas | 13.9 |
| Dinaminio srauto efektyvumo klasė | e |
| Apšvietimo efektyvumas | -lux/w |
| Apšvietimo efektyvumo klasė | a |
| Riebalų filtravimo efektyvumas (%) | 57 |
| Riebalų filtravimo efektyvumo klasė | c |
| Minimalus oro srautas | -m3/h |
| Ventiliacijos trauka | 360m³/val. |
| Maksimalus triukšmo lygis | 66db |
| Energijos sąnaudos prietaisui veikiant budėjimo režimu | 0.54w |
| Energijos sąnaudos esant išjungimo režimui | -w |
| Recirkuliacija | + |
| Darbo greičiai | 3 |
| Korpusas | nerūdijantis plienas |
| Riebalų filtrai | 2 |
| Apšvietimas | 2 |
| Aukštis | 97.5cm |
| Plotis | 60cm |
| Gylis | 50cm |
| Valdymas | mechaninis |
| Svoris | 8kg |
| Pardavėjo šalis | latvija |
| Rodyti daugiau | |







































