Gartraukis Bosch DWB67CM50 kaina
Gartraukis Bosch DWB67CM50 kaina
Bosch DWB67CM50 gartraukis6 mėn. lizingas be jokio pabrangimo vos nuo 79.58 eur/mėn |
|
477.49 €
11-12 d.d.
Pristatymo kaina: 10.99 € Pristatymo laikas: 11-12 d.d. |
477.49 €
11-12 d.d.
Pristatymo kaina: 10.99 € Pristatymo laikas: 11-12 d.d. |
Gartraukis Bosch DWB67CM50Pristatymas per 1-2 d.d. sandėlio prekėms. Lizingas iki 24 mėn. be jokio pabrangimo |
|
477.49 €
7-14 d.d.
Pristatymo kaina: 5.99 € Pristatymo laikas: 7-14 d.d. |
477.49 €
7-14 d.d.
Pristatymo kaina: 5.99 € Pristatymo laikas: 7-14 d.d. |
Gartraukis Bosch DWB67CM50Išsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 599 Eur |
|
509.00 €
7-14 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 7-14 d.d. |
509.00 €
7-14 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 7-14 d.d. |
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-03-09 12:34
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | BOSCH |
| Kategorija | Gartraukiai |
| Prekės kodas | 424200508659 |
| Tipas | sieninis gartraukis |
| Energijos sunaudojimas per metus | 32kwh |
| Energijos klasė | a |
| Srauto tėkmės dinaminis efektyvumas | 17.1 |
| Dinaminio srauto efektyvumo klasė | a |
| Apšvietimo efektyvumas | 1lux/w |
| Apšvietimo efektyvumo klasė | a |
| Riebalų filtravimo efektyvumas (%) | 58 |
| Riebalų filtravimo efektyvumo klasė | b |
| Minimalus oro srautas | 270m3/h |
| Ventiliacijos trauka | 671m³/val. |
| Triukšmo lygis normalia eiga | 70db |
| Maksimalus triukšmo lygis | 60db |
| Energijos sąnaudos prietaisui veikiant budėjimo režimu | 0.4w |
| Energijos sąnaudos esant išjungimo režimui | -w |
| Recirkuliacija | + |
| Varikliai | 1vnt. |
| Darbo greičiai | 3 |
| Intensyvus greitis | + |
| Korpusas | nerūdijantis plienas |
| Riebalų filtrai | 1 |
| Riebalų filtrų tipas | aliuminis |
| Apšvietimas | led |
| Plotis | 59.8cm |
| Gylis | 50cm |
| Valdymas | mygtukinis |
| Ventiliavimo angos skersmuo | 12mm |
| Anglies filtrai komplektacijoje | - |
| Kita informacija | anglies filtrai užsakomi atskirai, plaunamas filtras |
| Rodyti daugiau | |

























