Blackview Shark 8 256GB kaina
Blackview Shark 8 256GB kaina
Atnaujintas Blackview SHARK 8 Išmanusis Telefonas Android13 G99 Mobilusis Telefo.. |
Atnaujinta
|
95.00 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
95.00 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-05-19 07:18
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | Blackview |
| Kategorija | Mobilūs telefonai |
| Prekės kodas | 6931548315148 |
| Energijos klasė | a |
| Telefono tipas | išmanusis telefonas |
| Lietuvių kalba | + |
| WiFi | + |
| Bluetooth | + |
| Bluetooth versija | 5.0 |
| Ekrano tipas | ips lcd |
| Ekrano dydis (coliais) | 6.78 |
| Ekrano raiška | 2460 x 1080 |
| Pagrindinė kamera | 64mpx |
| Priekinė kamera | 13mpx |
| Blykstė | led |
| Filmavimo raiška | 1080p@30fps |
| Procesoriaus tipas | octa-core |
| Procesoriaus dažnis | 2 x 2.2 + 6 x 2.0ghz |
| Operatyvinė atmintis (RAM) | 8000mb |
| Vidinė atmintis (dalis skirta OS) | 256gb |
| Atminties kortelės tipas | micro sd |
| Atminties kortelės talpa | iki 1000gb |
| Baterijos tipas | li-po |
| Baterijos talpa | 5000mah |
| Operacinė sistema | android |
| Papildomos funkcijos | 4g, dual sim, gps, face id |
| Jungties tipas | usb type-c |
| MP3 | + |
| Modelis | blackview shark 8 |
| Aukštis | 168.5mm |
| Plotis | 76.6mm |
| Gylis | 8.35mm |
| Pakuotės turinys* (*komplektacija gali keistis) | telefonas, usb laidas, instrukcija |
| Kita informacija | dual sim, gps imtuvas, nfc, otg |
| Gamintojo spalva | gray |
| Susijusių prekių skaičius | 1 |
| Rodyti daugiau | |






























Tingus K.
2023-12-26 22:30:34
Biudżetinis, nėra galerijos. Lietuvių kalba yra. Foto kamera vidutinė.Girdėjau,jog kai kas skundžiasi dėl garso, bet mano telefone tokių problemų nėra.Minusai,nėra aksesuarų tinkamų Shark 8.Teko girdėti jog šiam išmaniajam atnaujinimų nebus,kiek tame tiesos nežinau. Pirkau už 140 EUR.