Blackview Hero 10 256GB kaina
Blackview Hero 10 256GB kaina
Blackview HERO 10 MT6789(G99) Octa-core 2.2GHz 6.9inch FHD+ On-cell AMOLED 2560x..Daugiau |
|
369.99 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
369.99 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-03-20 23:09
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | Blackview |
| Kategorija | Mobilūs telefonai |
| Prekės kodas | 6931548317593 |
| Energijos klasė | b |
| Telefono tipas | išmanusis telefonas |
| WiFi | + |
| Bluetooth | + |
| Bluetooth versija | 5.2 |
| Ekrano tipas | amoled |
| Ekrano dydis (coliais) | 6.9 |
| Pagrindinė kamera | 108 + 8mpx |
| Priekinė kamera | 32mpx |
| Procesoriaus tipas | octa-core |
| Procesoriaus dažnis | 2 x 2.2 + 6 x 2.0ghz |
| Operatyvinė atmintis (RAM) | 1200mb |
| Vidinė atmintis (dalis skirta OS) | 256gb |
| Baterijos tipas | li-po |
| Baterijos talpa | 4000mah |
| Budėjimo laikas iki | 288val. |
| Pokalbių laikas iki | 17val. |
| Operacinė sistema | android |
| Papildomos funkcijos | 4g, dual sim, nfc, gps, face id |
| Jungties tipas | usb type-c |
| Modelis | blackview hero 10 |
| Aukštis | 168.99mm |
| Gylis | 8.08mm |
| Svoris | 198g |
| Pakuotės turinys* (*komplektacija gali keistis) | telefonas, usb laidas, instrukcija |
| Kita informacija | 4glte bluetooth, gps, nfc, wi-fi |
| Gamintojo spalva | purple |
| Greitas įkrovimas (USB PD) | + |
| Rodyti daugiau | |




























