Blackview BV5100 kaina
Blackview BV5100 kaina
Siūlome peržiūrėti kitus pasiūlymus.
Jeigu norėtumėte, kad informuotume, kai ji atsiras -
paspauskite 💚Noriu.
| Prekės ženklas | BLACKVIEW |
| Kategorija | Mobilūs telefonai |
| Prekės kodas | 6931548306498 |
| Telefono tipas | išmanusis telefonas |
| WiFi | yra |
| Bluetooth | + |
| Ekrano tipas | ips |
| Ekrano dydis (coliais) | 5.7 |
| Ekrano raiška | 720 x 1440 |
| Pagrindinė kamera | 16mpx |
| Priekinė kamera | 13mpx |
| Blykstė | yra |
| Filmavimo raiška | 1080p@30fps |
| Procesoriaus tipas | octa-core |
| Procesoriaus dažnis | 1.8ghz |
| Operatyvinė atmintis (RAM) | 4096mb |
| Vidinė atmintis (dalis skirta OS) | 128gb |
| Baterijos tipas | 5580 |
| Operacinė sistema | android |
| Versija | 10 |
| Papildomos funkcijos | 4g, dual sim, nfc, pirštų antspaudų skaitytuvas, atsparumas drėgmei |
| Jungties tipas | usb type-c |
| Vandens atsparumo lygis | ip69 |
| Modelis | bv5100 |
| Prekės būklė | nauja |
| Aukštis | 159.4mm |
| Plotis | 77.7mm |
| Gylis | 13.7mm |
| Svoris | 0.275g |
| Pakuotės turinys* (*komplektacija gali keistis) | telefonas, įkroviklis |
| Rodyti daugiau | |

























