Kaitlentė Beko HIZG 64125 SAR kaina
Kaitlentė Beko HIZG 64125 SAR kaina
Dujinė kaitlentė Beko HIZG 64125 SARPristatymas per 1-2 d.d. sandėlio prekėms. Lizingas iki 24 mėn. be jokio pabrangimo |
|
179.99 €
1-7 d.d.
Pristatymo kaina: 3.99 € Pristatymo laikas: 1-7 d.d. |
179.99 €
1-7 d.d.
Pristatymo kaina: 3.99 € Pristatymo laikas: 1-7 d.d. |
Dujinė kaitlentė BEKO HIZG 64125 SARIšsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 599 Eur |
|
185.39 €
1-7 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 1-7 d.d. |
185.39 €
1-7 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 1-7 d.d. |
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-01-28 00:50
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | BEKO |
| Kategorija | Kaitlentės |
| Prekės kodas | 8690842850387 |
| Gamintojo kodas | HIZG 64125 SAR |
| Kaitviečių skaičius | 4vnt. |
| Tipas | Kaitlentė |
| Kaitlentės tipas | Dujinė kaitlentė |
| Paviršiaus danga | Emaliuotas plienas |
| Montavimo tipas | Laisvai statomos |
| Paviršiaus valdymas | Mechaninis |
| Aukštis | 8.5cm |
| Plotis | 60cm |
| Gylis | 52cm |
| Svoris | 9.6kg |
| Likutinės šilumos indikatorius | Ne |
| Apsaugos nuo vaikų užraktas | Ne |
| Automatinis išsijungimas | Ne |
| Laikmatis | Ne |
| Ekranėlis su skaitmenine indikacija | Ne |
| Garsinis signalas | Ne |
| Kita informacija | Apsauga nuo dujų nutekėjimo |
| Laikiklių tipas | Ketaus |
| Rėmelis | Taip |
| Rodyti daugiau | |






















