Viryklė Beko FBMA62330TXDSN kaina
Viryklė Beko FBMA62330TXDSN kaina
Dujinė viryklė su elektrine orkaite BEKO FBMA62330TXDSN, 60 cmKaina taikoma ERMI KLUBO nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 499 € |
|
379.00 €*
2 d.d.
Pristatymo kaina: 18.99 € Pristatymo laikas: 2 d.d. |
379.00 €*
2 d.d.
Pristatymo kaina: 18.99 € Pristatymo laikas: 2 d.d. |
* !!! Kaina galioja registruotiems internetinės parduotuvės lojalumo programos nariams. Registracija galima pardavėjo internetinėje parduotuvėje.
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-03-13 14:53
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | BEKO |
| Kategorija | Viryklės |
| Prekės kodas | 8690842693991 |
| Gamintojo kodas | fbma62330txdsn |
| Orkaitės ertmės energijos suvartojimas ciklui | - |
| Energijos klasė | a |
| Kiekvienos ertmės energijos vartojimo efektyvumo indeksas | - |
| Kaitviečių skaičius | 4vnt. |
| Tipas | dujinės viryklės su elektrine orkaite |
| Aukštis | 85cm |
| Plotis | 60cm |
| Gylis | 60cm |
| Svoris | 49.5kg |
| Elektrinis degiklių uždegimas | + |
| Dangtis | - |
| Orkaitės tūris | 72l |
| Laikmatis | + |
| Orkaitės apšvietimas | + |
| Orkaitės valdymas | elektroninis |
| Orkaitės funkcijos | 8 |
| Kepimo skardos | 1vnt. |
| Kepimo grotelės | 1vnt. |
| Orkaitės durų stiklai | 3vnt. |
| Teleskopiniai bėgeliai | + |
| Savaiminio išsivalymo funkcija | + |
| Apsauga nuo dujų nutekėjimo | + |
| Apatinis stalčius | + |
| Rodyti daugiau | |
























